طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا
انواع رنگ های کابینت ام دی اف

آیا با انواع رنگ های کابینت ام دی اف آشنایی دارید؟، آیا می دانید که شیک ترین رنگ کابینت ام دی اف کدام رنگ است؟، آیا از قیمت ورق کابینت ام دی اف مطلع هستید؟. همان طور که احتمالا مستحضر هستید، پیشرفت علم و صنعت موجب شده است که شما در زمان انتخاب هر وسیله ای از میان وسایل دیگر، انتخاب ها و گزینه های مختلف و متنوعی را داشته باشید. در مورد کابینت ها هم داستان به همین شکل است و شما در زمان انتخاب نوع، جنس، شکل و… کابینت دست کاملا بازی دارید. یکی از بحث های اصلی ای هم که شما در زمان خرید کابینت در آن حق انتخاب دارید، بحث رنگ کابینت است. از همین رو در ادامه بحث انواع رنگ های کابینت ام دی اف هم همراه کابینت سازی در تهران نف دکور باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد مطالب مرتبط با این موضوع یعنی انواع رنگ های کابینت ام دی اف کسب نمایید.

شیک ترین رنگ های کابینت ام دی اف

یکی از انواع کابینت آشپزخانه، کابینت ام دی اف می باشد. اما در قدم اول بهتر است که پیش از صحبت در مورد شیک ترین رنگ کابینت ام دی اف یا انواع رنگ های کابینت ام دی اف، کمی در مورد خود کابینت های ام دی اف بدانیم. در دنیای امروز ام دی اف به یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین سازه های کابینت تبدیل شده است و هرکسی که قصد اجرای کابینت در آشپزخانه خانه خود را باشد ترجیح می دهد که از این نوع کابینت، به کمک مراکز معتبر اجرای کابینت آشپزخانه مثل نف دکور، استفاده کند. در واقع mdf از ذرات خرده شده چوب تشکیل شده است. این الیاف توسط چسب یا رزین در یک دستگاه متراکم و فشرده شده و سپس تحت حرارت خشک می شوند و بعد از آن به قطعات مناسب برش می خورند و فرق آن با تخته های خرده چوب در اندازه الیاف آنهاست که تخته خرده چوب از تکه های بزرگتر چوب تشکیل میشود.

اما در مورد بحث شیک ترین رنگ کابینت ام دی اف هم باید گفت که انواع رنگ های کابینت ام دی اف بسیار متنوع هستند. اگرچه دست شما در انتخاب رنگ بسیار باز است، اما باید توجه کنید که رنگ انتخابی شما متناسب با دکوراسیون منزل شما باشد. دلایل زیر حساسیت رنگ کابینت ها را توجیه می کند:

  •  رنگ و طرح کابینت ها، بر روی دکوراسیون منزل شما اثر گذارند.
  • رنگ کابینت اولین چیزی است که در بدو ورود به آشپزخانه، در نظر افراد جلب توجه می کند.
  • رنگ کابینت ها باید با رنگ دیوارها یا کاغذ دیواری، پارکت و سرامیک ها هم خوانی داشته باشد.
  • کابینت ها غالبا همه ی فضای دیوار آشپزخانه یا بیشتر آن را، به خود اختصاص می دهند.
  • رنگ کابینت ها، مکمل دکوراسیون و لوازم منزل هستند.

کسب اطلاعات بیشتر: مشاهده جدیدترین مدل های کابینت ام دی اف

انواع رنگ های کابینت ام دی اف

انواع رنگ های کابینت ام دی اف

انواع رنگ های کابینت ام دی اف

اما در مورد انواع رنگ های کابینت ام دی اف و در زمان پرداخت قیمت ورق ام ی اف، برای این که بتوانید شیک ترین رنگ کابینت ام دی اف را انتخاب نمایید، باید از یکسری نکات و مسائل مطلع باشید، مسائلی که در زیر یکسری از آن ها را با هم می بینیم. برای تهیه انواع کابینت آشپزخانه در طرح ها و رنگ های مختلف می توانید به سایت نف دکور مراجعه نمایید.

کابینت ام دی اف سفید

یکی از انواع رنگ های کابینت ام دی اف سفید می باشد که پرطرفدارترین رنگ در میان کابینت ها محسوب می شود چرا که یک رنگ خنثی است و با سایر رنگ ها به راحتی ترکیب می شود. رنگ سفید را به راحتی می توانید با دکوراسیون آشپزخانه ست کنید و فضا را دلبازتر نمایش دهید. غالبا مشاهده شده که از رنگ کابینت سفید در ترکیب با دیگر رنگ ها استفاده می شود که در ادامه در مورد آن ها به بحث و بررسی می پردازیم. سفید نشان دهنده پاکی و آرامش است اما در عین حال می تواند به آشپزخانه حس سردی بدهد. به همین دلیل بهتر است از یک رنگ مکمل با آن استفاده شود.

کابینت ام دی اف سفید قهوه ای

دومین نوع از انواع رنگ های کابینت ام دی اف، رنگ سفید قهوه ای می باشد که که یکی از شیک ترین ترکیب رنگ ها محسوب می شود البته به شرطی که از قهوه ای کمتری برای آن استفاده شود و رنگ غالب سفید باشد این ترکیب رنگی سالیان درازی است که محبوبیت خود را حفظ کرده است. رنگ قهوه ای به عنوان یک رنگ گرم در کنار رنگ سرد سفید می تواند آشپزخانه شما را شیک تر جلوه دهد. برای سفارش کابینت ام دی اف سفید قهوه ای می توانید به نف دکور مراجعه کنید.

کابینت ام دی اف قهوه ای تیره

از رایج ترین انواع رنگ های کابینت ام دی اف می توان به قهوه ای تیره اشاره داشت که در خانه های قدیمی نیز بسیار به چشم می خورد. این رنگ عموما مورد پسند افراد سن بالا می باشد و در مقابل گرد و خاک و کثیفی مقاومت بسیار بالایی دارد. به راحتی می توانید با یک کابینت ام دی اف قهوه ای تیره آشپزخانه خود را تمیز نگاه دارید. پیشنهاد می شود برای حفظ تعادل رنگ کف پوش و دیوارها را روشن تر انتخاب کنید تا اشپزخانه دلگیر نشود.

کسب اطلاعات بیشتر: انواع روکش کابینت ام دی اف

انواع رنگ های کابینت ام دی اف

انواع رنگ های کابینت ام دی اف

کابینت ام دی اف سفید مشکی

ترکیب رنگ سفید و مشکی را در انواع رنگ های کابینت ام دی اف دیده اید. این ترکیب را می توان برای انواع آشپزخانه های کوچک و بزرگ استفاده کرد. در صورتی که آشپزخانه بزرگ باشد می توانید از رنگ مشکی بیشتری استفاده کنید و اگر آشپزخانه کوچکی دارید بهتر است رنگ غالب سفید باشد تا اشپزخانه بزرگتر دیده شود. چرا که رنگ مشکی نمی تواند نور را به خوبی منعکس کند. برای سفارش کابینت ام دی اف سفید مشکی می توانید به کابینت سازی نف دکور مراجعه کنید.

کابینت ام دی اف مشکی

از لاکچری ترین انواع رنگ های کابینت ام دی اف می توان به کابینت ام دی اف مشکی اشاره داشت که عموما در آشپزخانه هایی با متراژ بالا و مدرن مورد استفاده قرار می گیرد. برای تعادل بهتر است بخشی از آشپزخانه سفید و یا روشن باشد تا زیبایی کابینت ام دی اف مشکی چندین برابر شود. از کابینت مشکی برای اشپزخانه کوچک به هیچ وجه استفاده نکنید چرا که فضا را تنگ و تاریک نمایش می دهد و گزینه مناسبی نیست.

کابینت ام دی اف خاکستری

از دیگر رنگ های خنثی در میان انواع رنگ های کابینت ام دی اف می توان به رنگ خاکستری اشاره داشت که اخیرا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این رنگ را می توان هم به صورت تکی و هم در ترکیب با رنگ زرد و یا دیگر رنگ های مکمل استفاده کرد. در صورتی که می خواهید کابینت ام دی اف رنگ خاکستری سفارش دهید به کابینت سازی نف دکور مراجعه کنید.

کابینت ام دی اف زرد

یکی از رنگ های جیغ و جدید در میان انواع رنگ های کابینت ام دی اف رنگ زرد است که به دو صورت کلاسیک و مدرن مورد استفاده قرار می گیرد. کابینت رنگ زرد برای آشپزخانه هایی با متراژ پایین استفاده می شود و در ترکیب با آن می تواید از رنگ قهوه ای، طوسی و یا صورتی ملایم استفاده کنید. نوع کلاسیک آن با استفاده از تاج هایی تزئین شده است که نور را انعکاس می کند و مناسب برای اشپزخانه کوچک است.

کابینت ام دی اف آبی

رنگ آبی نیز در میان انواع رنگ های کابینت ام دی اف به دو مدل مدرن و کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که می خواهید یک اشپزخانه مجلل داشته باشید از رنگ آبی استفاده کنید البته به شرطی که به سایر بخش های خانه نیز همخوانی داشته باشد. برای سفارش کابینت ام دی اف آبی می توانید به کابینت سازی نف دکور مراجعه کنید.

کسب اطلاعات بیشتر: کابینت ام دی اف بهتره یا های گلاس؟

انواع رنگ های کابینت ام دی اف

انواع رنگ های کابینت ام دی اف

نکات مهم در انتخاب رنگ کابینت ام دی اف

پیش از این که اقدام به سفارش دکنید بهتر است نکات مهم قبل از خرید کابینت ام دی اف را مطالعه کنید و در ادامه نکات انتخاب را رنگ کابینت ام دی اف را در نظر داشته باشید. با نف دکور همراه باشید

اندازه آشپزخانه: وقتی از انواع رنگ های کابینت ام دی اف صحبت می کنیم، بسیاری از افراد تنها وجه زیبایی آن را مورد توجه قرار می دهند اما نکته دیگری که باید به آن توجه کرد این است که اندازه آشپزخانه چقدر است. شما باید رنگی را برای کابینت های خود انتخاب کنید که علاوه بر زیبایی، با اندازه آشپزخانه نیز همخوانی داشته باشد.

نور پردازی آشپزخانه: دومین عاملی که هنگام انتخاب انواع رنگ های کابینت ام دی اف باید در نظر بگیرید، نورپردازی آشپزخانه است. اگر آشپزخانه بزرگ است اما نور طبیعی ندارد و نور مصنوعی نیز به اندازه کافی طراحی نشده است، بهتر است کابینت‌های رنگ روشن را انتخاب کنید.

تناسب با دکوراسیون کلی خانه: از آنجا که امروزه آشپزخانه بخشی از پذیرایی به شمار می رود، هنگام انتخاب از میان انواع رنگ های کابینت ام دی اف، به رنگ مبلمان و سایر وسایل خانه هم باید توجه داشته باشید. رنگ کابینت های آشپزخانه نباید در تضاد با وسایل سایر قسمت های منزل باشد.

رنگ کفپوش ها: کفپوش آشپزخانه می‌تواند از جنس سرامیک، سنگ یا پارکت باشد. بهتر است رنگ کابینت کمی با رنگ متریال کف هماهنگی داشته باشد. همچنین دیوارپوش نیز می‌تواند در انتخاب از میان انواع رنگ های کابینت ام دی اف تاثیرگذار باشد.

جنس متریال: جنس متریال به کار رفته در کابینت هر نوع کابینت آشپزخانه با توجه به مواد ساخته شده از آن، در طیف رنگ های مختلفی موجود می باشد. به طور کلی کابینت های ام دی اف، طرح پذیری بیشتری نسبت به سایر کابینت ها دارند و در طیف رنگ متنوعی ساخته می شوند. پس اگر شما از کابینت ام دی اف برای آشپزخانه خود استفاده کنید در انتخاب رنگ محدودیتی از این نظر نخواهید داشت.

سلیقه شما: مهمترین مسئله در انتخاب از میان انواع رنگ های کابینت ام دی اف سلیقه شما می باشد. با توجه به موارد گفته شده و رنگی که می پسندید می توانید بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید.

نحوه تمیز کاری کابینت: شاید در نظر اول، نحوه تمیز کاری کابینت در انتخاب رنگ آن چندان موثر نباشد. اما بدانید بعضی از انواع رنگ های کابینت ام دی اف، بیشتر به مراقبت و تمیز کاری نیاز دارند. اگر محیط منزل شما پر رفت آمد است، بهتر است از رنگ هایی استفاده کنید که لکه را به سهولت نشان نمی دهند.

کسب اطلاعات بیشتر: کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران

قیمت کابینت ام دی اف

امید است مباحث بیان شده در طی بحث انواع رنگ های کابینت ام دی اف مثل شیک ترین رنگ کابینت ام دی اف، قیمت ورق ام دی اف،‌ انواع رنگ های کابینت ام دی اف و… برای شما مفید بوده باشند. یکی از موضوعات بسیار مهم که در زمان خرید هر وسیله، محصول یا خدماتی وجود دارد، بحث قیمت آن محصول، وسیله یا خدمات است. به طبع در مورد کابینت های ام دی اف هم این داستان وجود دارد و قیمت آن یکی از موضوعات مهم برای کسانی که به دنبال اجرای کابینت در منزل شان هستند، می باشد. اما نکته ای که وجود دارد این است که متاسفانه به علت مشکلات اقتصادی و عدم وجود ثبات در قیمت ها نمی توان نرخ مشخصی را برای کابینت ها مشخص کرد. از همین رو در صورتی که به دنبال قیمت کابینت ام دی اف و یا قیمت انواع کابینت آشپزخانه هستید به شما توصیه می شود که سری به سایت نف دکور بزنید.

ارسال یک نظر