طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا
انواع رنگ های کابینت های گلاس

آیا با انواع رنگ های کابینت های گلاس آشنایی دارید؟، آیا اصلا می دانید که کابینت های گلاس چیست؟، آیا از قیمت کابینت های گلاس مطلع هستید؟. این که رنگ کابینت های آشپزخانه تان به چه شکلی باشد، نکته ای بسیار مهم و حائز اهمیت است. دلیل این موضوع هم این است که بک بحثی وجود دارد تحت عنوان روانشاسی رنگ ها، روانشناسی رنگ ها به ما می گوید که هر رنگی تاثیر خاصی بر روی حال ما و حسی که از آن محیط می گیریم می گذارد. به همین خاطر در زمان انتخاب از میان انواع رنگ های کابینت های گلاس حتما باید دقت ویژه ای به خرج دهید. برای این که بیشتر در مورد انواع رنگ های کابینت های گلاس بدانید، در ادامه بحث هم همراه نف دکور بمانید.

مشاهده نمونه کار کابینت های گلاس

کابینت هایگلاس چیست؟

اما قبل از این که در مورد انواع رنگ های کابینت های گلاس بدانیم، لازم است که ببینیم کابینت های گلاس چیست. در ابتدا می خواهیم با معنی واژه “های گلاس” آشنا شویم. از نحوه تلفظ این کلمه مشخص هست که این کلمه یک واژه انگلیسی است، و شاید شما هم فکر می کنید که کلمه Glass به معنی شیشه در این کلمه بکار رفته است، در صورتی که این طور نیست. عموما همین تصور را برای کلمه های گلاس می کنند که چون این نوع کابینت ها حالت شیشه ای دارند پس کلمه Glass در این واژه بکار رفته است. در صورتی که نگارش درست این واژه به صورت High Gloss به معنی درخشندگی یا براقیت زیاد است.

به طور کلی های گلاس یک ورق است. ورقی که یک روکش پلاستیکی از جنس پلکسی گلاس روی آن قرار گرفته است و علت اصلی براق بودن کابینت های گلاس هم همین پوشش پلکسی است. طرف دیگر این ورق ها یک لایه پوششی دیگر قرار می گیرد. براق بودن و حالت درخشندگی این ورق ها باعث شده در زمینه ساخت تجهیزات دکوراسیون منزل مثل کمد دیواری، کابینت آشپزخانه و … از این ورق ها استفاده بشود. برای پرداخت قیمت کابینت های گلاس به منظور تهیه و خرید کابینت های گلاس و یا مشاهده انواع کابینت آشپزخانه، و انتخاب از میان انواع رنگ های کابینت های گلاس، می توانید به سایت مجموعه حرفه ای نف دکور مراجعه نمایید.

کسب اطلاعات بیشتر: کابینت ام دی اف بهتره یا های گلاس

انواع رنگ های کابینت های گلاس

انواع رنگ های کابینت های گلاس

انواع رنگ های کابینت های گلاس

حال پس از آشنایی با این که کابینت های گلاس چیست، به بحث اصلي مقاله يعني موضوع انواع رنگ های کابینت های گلاس رسیدیم. همه هایگلاس را با رنگ سفید ميشناسند. البته که رنگ سفيد خیلی پرفروش و پر طرفداری هست. اما همانطور که در بالا هم گفته شد، انواع رنگ های کابینت های گلاس، بسیار متنوع هستند. از همین رو دست شما برای انتخاب بسیار باز است و با هر سلیقه ای میتوانید ورقی مشابه با سلیقه خودتان پیدا کنید.

رنگبندی کابینت های گلاس

برای انتخاب از میان انواع رنگ های کابینت های گلاس، به شما توصیه می شود که قبل از دیدن کالیته رنگ ورق ها، رنگ حدودی را در ذهنتان تصور کنید و انتخاب ذهنی را انجام دهید. چون بعد از دیدن سمپل های رنگی، قطعا گیج خواهید شد و توانایی انتخاب ندارید. اگر هم نمی‌دانید، چه رنگی با آشپزخانه شما سازگاری دارد، اول طراحی سه بعدی را تائید کنید و بعد از آن رنگ نزدیک به طراحی را انتخاب کنید. برای آشنایی بیشتر شما با انواع رنگ های کابینت های گلاس، یکسری از آن ها را در زیر می بینیم.

کابینت های گلاس سفید طلایی

کابینت‌ سفید طلایی به دلیل آنکه خود هایگلاس، متریالی درخشنده و براق است، ویژگی‌های دو رنگ سفید و طلایی را بیشتر به محیط و چشم بیننده منعکس خواهد نمود. بنابراین با انتخاب  این رنگ از انواع رنگ های کابینت های گلاس، شما آشپزخانه‌ای با تمام ویژگی‌های گفته شده خواهید داشت. کابینت سفید طلایی با توجه به ترکیب رنگ هایش جلوه ای کلاسیک در عین حالی که مدرن  است به فضای شما میدهد زیرا رنگ طلایی همیشه یک رنگ سلطنتی به حساب می آید.

کسب اطلاعات بیشتر: کابینت سازی در تهران

کابینت های گلاس سفید قهوه ای

کابینت هایگلاس قهوه‌ای و سفید، یکی از زیباترین ترکیب رنگ‌های کابینت های گلاس است که طرفداران بسیاری دارد و با دکوراسیون‌هایی که لوازم چوبی دارند به راحتی هماهنگ می‌شود.

انواع رنگ های کابینت های گلاس

انواع رنگ های کابینت های گلاس

کابینت های گلاس سفید اکلیلی

کابینت هایگلاس سفید اکلیلی از ام ‌دی ‌اف خام با روکش  پلکسی‌ گلس سفید همراه با اکلیل تشکیل شده است. پوشش پلکسی ‌گلس، از جنس پلاستیک است که ظاهری شفاف و شیشه ‌مانند داشته و باعث می ‌شود سطحی که به وسیله‌ ی آن پوشانده شده، ظاهری براق و بسیار درخشنده مانند آینه داشته باشد. برخورد نور با کابینت‌ هایگلاس سفید اکلیلی باعث ایجاد سطح بسیار درخشنده و براق‌ تری نسبت به سایر انواع رنگ های کابینت ‌های گلاس میشود و جلوه ‌ای زیبا و مدرن به منزل و آشپزخانه ‌ی شما میبخشد.

کابینت های گلاس سفید کرم

یکی دیگر از انواع رنگ های کابینت های گلاس که نزد مردم محبوب است و سفارشات زیادی برای آن وجود دارد، کابینت های گلاس کرم رنگ است. در کل رنگ کرم و خانواده آن به دلیل اینکه فضا را گرم می کنند (از نظر حس و حال و انرژی)، بسیار محبوب هستند. حال اگر این رنگ کرم ظاهری براق و درخشنده داشته باشد، می تواند فضای آشپزخانه شما را بسیار زیبا و دلنشین و مدرن نماید. برای تهیه کابینت های گلاس سفید کرم، می توانید به سایت نف دکور مراجعه کنید و اقدام به پرداخت قیمت کابینت های گلاس کنید.

کابینت های گلاس سفید بنفش

ترکیب رنگ سفید و بنفش بسیار متفاوت است که افراد بسیار کمی به آن علاقه نشان می دهند. اگر به رنگ بنفش علاقه دارید و می خواهید در نصب کابینت های آشپزخانه خود از این رنگ استفاده کنید می توانید از ترکیب رنگ بنفش با سفید استفاده کنید. اگر فردی خاص پسند هستید می توانید از ترکیب این دو رنگ از انواع رنگ های کابینت های گلاس در نصب کابینت خود استفاده کنید.

کابینت های گلاس سفید بادمجانی

رنگ بادمجانی جزو رنگ های مدرن محسوب می‌شود که جدیداً در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار میگیرند. در انتخاب این رنگ ها باید دقت کافی را داشت و اگر فضای آشپزخانه به اندازه کافی بزرگ است از رنگ بادمجانى استفاده کنید. چون طراحی و انتخاب کابینت آشپزخانه های گلاس بادمجانی از میان انواع رنگ های کابینت های گلاس، فضای داخلی شما را کوچک و گرفته تر نشان میدهد.

کابینت های گلاس سفید نسکافه ای

کابینت های ‌گلاس سفید نسکافه‌ ای یکی از جدیدترین انواع رنگ های کابینت های گلاس بوده که در سبک مدرن طرفداران بسیاری دارد. رنگ نسکافه‌ای یکی از توناژ رنگ قهوه‌ای و مابین رنگ کرم و قهوه‌ای است که باعث گرما بخشیدن به محیط شده و فضای آشپزخانه را بسیار دلپذیر می‌کند. این مدل کابینت با براقیت خاصی که دارد، فضای آشپزخانه را با جلوه‌گری بیشتری به نمایش می‌گذارد.

کسب اطلاعات بیشتر: هزینه طراحی کابینت آشپزخانه

انواع رنگ های کابینت های گلاس

انواع رنگ های کابینت های گلاس

کابینت های گلاس سفید طوسی

کابینت هایگلاس رنگ سفید براق و ورق طوسی مات، چند سالی هست که بسیار باب سلیقه بازار است. هنوز هم طرفدار های خاص خودش را دارد و جوابگوی سلیقه بازار است. نمونه کارهای کابینت هایگلاس سفید طوسی را در لینک مربوطه می توانید مشاهده کنید.

کابینت های گلاس رنگ کاپوچینو

رنگ کاپوچینو امروزه بیشترین انتخاب را بین مردم در بحث انتخاب از میان انواع رنگ های کابینت های گلاس داشته است. این رنگ می تواند با یک رنگ دیگر ترکیب شود و جلوه بیشتری را داشته باشداکثرا این رنگ را با رنگ های روشن ترکیب میکنند مانند سفید و کرم و بسته به سلیقه شما و رنگ دیوارهای آشپزخانه می توان آن را با رنگ های دیگر تلفیق کرد. برای تهیه کابینت های گلاس نسکافه ای یا کابینت های گلاس در رنگ های دیگر، به شما توصیه می شود که به سایت نف دکور که یکی از بهترین گروه های تولید کننده انواع کابینت های آشپزخانه می باشند، مراجعه نمایید.

قیمت کابینت های گلاس

امید است مطالب بیان شده در طی بحث انواع رنگ های کابینت های گلاس بیان شدند مثل کابینت های گلاس چیست، انواع رنگ های کابینت های گلاس، قیمت کابینت های گلاس و… برای شما مفید بوده باشند. اما در مورد قیمت کابینت های گلاس و یا در کل قیمت کابینت آشپزخانه هایگلاس باید گفت که، این کابینت ‌ها هرچند ظاهر لوکسی دارند، اما از نظر فنی اصلا گران‌ قیمت نیستند. این متریال از ام‌دی‌اف ساده کمی گران ‌تر است، اما در مقایسه با ممبران، روکش چوب و چوب طبیعی قیمت مناسب ‌تری دارد. البته اگر بخواهید به جای محصولات ایرانی سراغ کابینت هایگلاس ترک و خارجی بروید، باید منتظر تبدیل شدن این مورد از مزایای کابینت های گلاس به معایب آن باشید. برای گرفتن مشاوره های تخصصی تر و سفارش انواع کابینت های آشپزخانه‌، به شما توصیه می شود که به سایت نف دکور مراجعه نمایید.

ارسال یک نظر