طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا
انواع کابینت اروپایی، ایتالیایی، فرانسوی

امروزه در صنعت کابینت سازی طرح ها و مدل های مختلفی وارد بازار شده اند که یکی از زیباترین آن ها انواع کابینت اروپایی می باشد. همان طور که شما هم می دانید کابینت ها در واقع قلب آشپزخانه می باشند. زیبایی کابینت ها می تواند تاثیر بسیار زیادی در ظاهر خانه داشته باشد. از این رو می‌ توان نتیجه گرفت که بسیاری از افراد به دنبال طرح ها و مدل های انواع کابینت آشپزخانه می باشند تا بتوانند با استفاده از آن ها دکوراسیون و ظاهر خانه را بهتر کنند. یکی از بهترین و پر استفاده ترین مدل های کابینت انواع کابینت اروپایی می باشند. برای این که با انواع کابینت اروپایی و مطالب دیگری مثل کابینت اروپایی جدید، سفارش انواع کابینت اروپایی و به طور کلی هر مطلبی که مربوط به این مدل از کابینت ها می شود، بهتر آشنا شوید در ادامه هم همراه با نف دکور بمانید.

مشاهده قیمت انواع کابینت آشپزخانه

انواع کابینت اروپایی

پیش از آن که درباره انواع کابینت اروپایی، یا کابینت اروپایی جدید صحبت شود بهتر است بدانیم که به چه نوع کابینت هایی، کابینت های اروپایی گفته می شود. کابینت ها معمولاً بر اساس محل جغرافیایی طراحی و تولید می شوند. به طور مثال طراحی کابینت ها در کشورهای آسیایی با کشورهای اروپایی متفاوت است. به طور کلی نه تنها طراحی کابینت ها بلکه شکل و طراحی آشپزخانه ها نیز با توجه به محل جغرافیایی آن ها با هم دیگر متفاوت است.

کسب اطلاعات بیشتر: پرفروش ترین کابینت آشپزخانه کدام است؟

انواع کابینت اروپایی، ایتالیایی، فرانسوی

انواع کابینت اروپایی، ایتالیایی، فرانسوی

به طور مثال می‌توان گفت که آشپزخانه های اروپایی نسبت به آشپزخانه های ایرانی خلوت ‌تر می باشد و همچنین بسیاری از آشپزخانه های اروپایی از چوب ساخته شده اند بنابراین طراحی کابینت در آن ها نیز با طراحی کابینت در ایران تفاوت دارد. اما همان طور که شما هم می دانید انواع کابینت اروپایی در ایران نیز به کار می ‌رود و طرفداران خاص خود را دارد. می‌توان گفت که دو گروه از محبوب ترین و پر استفاده ترین انواع کابینت اروپایی، کابینت های فرانسوی و کابینت های ایتالیایی می باشند. در ادامه معرفی هر کدام از انواع این کابینت ها پرداخته شده است. شما برای سفارش انواع کابینت اروپایی می توانید به سایت معتبر نف دکور مراجعه فرمایید.

انواع کابینت ایتالیایی

کابینت های ایتالیایی از جمله انواع کابینت اروپایی می باشند که طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان دارند. شاید شما هم این جمله را شنیده باشید که ایتالیا به پایتخت مد در جهان معروف است. این موضوع در رابطه با طراحی کابینت های ایتالیایی نیز صدق می کند. به طوری که یکی از پر استفاده ترین انواع کابینت ها در تمام دنیا کابینت های ایتالیایی می باشند. فضای ساده و شیک در عین حال فوق العاده در طراحی این نوع کابینت ها جذابیت آن ها را دو چندان کرده است. یکسری از ویژگی های کابینت های ایتالیایی در پایین به شما معرفی شده اند.

انواع کابینت اروپایی، ایتالیایی، فرانسوی

انواع کابینت اروپایی، ایتالیایی، فرانسوی

  • استفاده از جزیره با طراحی بسیار شیک و مدرن.
  • طراحی کابینت ها در ارتفاع بسیار کم.
  • نهایت استفاده از فضای بهینه آشپزخانه.
  • طراحی کابینت ها به شکل ساده و در پی آن حذف منبت کاری ها و طرح های برجسته.

انواع کابینت فرانسوی

یکی دیگر از انواع کابینت اروپایی کابینت های فرانسوی هستند که درست به اندازه کابینت های ایتالیایی طرفدار دارند. سال های بسیار زیادی است که فرانسوی ها به خاطر اثرات هنری مختلف و بسیار زیبا معروف شده اند. کابینت های فرانسوی نیز از جمله اثرات و طراحی های زیبا برای فرانسوی ها به شمار می رود. از ویژگی هایی که کابینت های فرانسوی دارند این است که دور تا دور آشپزخانه چیده می شوند.

کسب اطلاعات بیشتر: تصاویر جدیدترین مدل های جزیره آشپزخانه

انواع کابینت اروپایی، ایتالیایی، فرانسوی

انواع کابینت اروپایی، ایتالیایی، فرانسوی

شاید مهم ترین و اصلی ترین ویژگی کابینت های فرانسوی این است که دارای چارچوب و فریم می باشند. این موضوع باعث می‌شود که کابینت های فرانسوی ظاهری خاص داشته باشند. همچنین بهتر است این را هم بدانید که یکی از ویژگی هايي که کابینت های فرانسوی را به کابینت های خاصی تبدیل کرده است، رنگ آن ها می باشد. پایه و اساس طراحی کابینت های فرانسوی بر اساس رنگ های روشن می باشد. به همین دلیل در طراحی این مدل از کابینت ها بیشتر از رنگ های کرم استفاده می شود که فضای دلنشینی به خانه می دهد.

انواع کابینت اروپایی جدید

برخی از افراد هستند که انتخاب به روزترین و جدیدترین محصولات را همیشه نسبت به دیگر انتخاب ها ترجیح می دهند. به همین دلیل است که بسیاری از افراد نیز به دنبال کابینت اروپایی جدید می باشند. کابینت های اروپایی جدید نیز ویژگی‌های خاص خود را دارند که در بخش زیرین به معرفی آنها پرداخته شده است.

  • یکی از اصلی ترین ویژگی های کابینت اروپایی جدید، عدم وجود اشکال هندسی پیچیده و طراحی کابینت ها به شکلی ساده و شیک.
  • طراحی کابینت ها با دارا بودن یک سطح صاف و ساده.
  • عدم وجود تزئینات خسته کننده و بیش از حد شلوغ.
  • آخرین مورد از ویژگی کابینت اروپایی جدید هم عدم وجود منبت کاری هایی نظیر ستون و تاج میباشد.
انواع کابینت اروپایی، ایتالیایی، فرانسوی

انواع کابینت اروپایی، ایتالیایی، فرانسوی

کسب اطلاعات بیشتر: معرفی انواع کابینت آشپزخانه مدرن

به طور کلی هرکسی با توجه به سلیقه شخصی خود می تواند برای آشپزخانه خود یکی از انواع کابینت ها را انتخاب کند اما امروزه انتخاب اکثر افراد بیشتر به سمت سادگی و در عین حال شیک بودن کابینت ها رفته است. در عین حال با توجه به تمامی این نکات به این نکته نیز باید توجه شود که کابینتی که می خواهید خریداری کنید باید از کیفیت مناسب برخوردار باشد. کیفیت کابینت باید به طوری خوب باشد که ماندگاری بالایی حتی در برابر ضربه های احتمالی و خط و خش و خراش ها داشته باشد. از این رو به شما توصیه می شود برای سفارش انواع کابینت اروپایی یا همان کابینت اروپایی جدید به مراکز معتبر و قابل اطمینان مثل سایت گروه کاربلد نف دکور مراجعه بفرمایید. همچنین نکته دیگری که باید به هنگام خرید کابینت به آن توجه شود قیمت به صرفه کابینت ها می باشد.

انواع کابینت اروپایی، ایتالیایی، فرانسوی

انواع کابینت اروپایی، ایتالیایی، فرانسوی

سفارش انواع کابینت اروپایی

به طور کلی هدف این مقاله و مطالبی نظیر انواع کابینت اروپایی، کابینت اروپایی جدید، سفارش انواع کابینت اروپایی و … این بود که به شما در انتخاب و سفارش انواع کابینت اروپایی کمک کرده باشد و امیدواریم که برای انتخاب هر چه بهتر شما موثر بوده باشد. اگر به دنبال سفارش انواع کابینت اروپایی هستید به شما توصیه می شود که به سایت نف دکور که یکی از بهترین و مجرب ترین مراکز تولید و طراحی های انواع کابینت آشپزخانه می باشد، مراجعه بفرمایید و از مشاوران مجموعه کابینت سازی نف دکور که همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند، برای انتخاب کابینت آشپزخانه خود راهنمایی بگیرید.

ارسال یک نظر