طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا
جدیدترین رنگ کابینت هایگلاس، بهترین طرح و مدل 2023

جدیدترین رنگ کابینت هایگلاس

در این مقاله می خواهیم با پرطرفدارترین، زیباترین و جدیدترین رنگ کابینت هایگلاس در سال 2023 آشنا شویم. رنگبندی کابینت های گلاس به قدری متنوع است که به راحتی می توانید هر طرح دلخواهی را که در نظر دارید برای آشپزخانه خود با جنس های گلاس انتخاب کنید.

با مشاهده کاتالوگ رنگبندی کابینت های گلاس در نف دکور و انتخاب بهترین سبک می توانید دکوراسیون خود را دگوگون کنید. رنگبندی کابینت هایگلاس بسیار متنوع است و در این مقاله قصد داریم جدیدترین رنگ کابینت هایگلاس را به شما معرفی کنیم. همانطور که می دانید از های گلاس به عنوان متریالی یاد می شود که انواع رنگ های شاد و نود را دارد.

اگر به رنگبندی های متنوع علاقه مند هستید، جنس های گلاس را انتخاب کنید و بهترین رنگبندی سال 2023 را برای آشپزخانه خود به کار ببرید.

رنگبندی کابینت های گلاس

وقتی در مورد دکوراسیون منزل صحبت می کنیم یکی از مهم ترین بخش ها آشپزخانه می باشد که رنگبندی آن تاثیر بسیار زیادی در منزل دارد. باید به این نکته توجه کنید که رنگ ها به طور اتفاقی استفاده نمی شوند و در پشت پرده از هارمونی رنگ استفاده می شود. در این مطلب قصد داریم جدیدترین رنگ کابینت های گلاس را که می توانید برای آشپزخانه خود استفاده کنید را به شما معرفی کنیم.

جدیدترین رنگ کابینت هایگلاس

جدیدترین رنگ کابینت هایگلاس

در بسیاری از موارد مشاهده شده است که بدون توجه به ترکیب رنگ به صورت رندوم رنگبندی انتخاب می شود اما نتیجه جالبی را بدست نمی دهد. بهترین راه این است که از کاتالوگ رنگبندی کابینت های گلاس استفاده کنید و بهترین ترکیب ها را برای خانه خود رقم بزنید. پیش از انتخاب می توانید انواع رنگ های کابینت های گلاس را مشاهده کنید.

همان طور که در تصویر مشاهده می کنید برخی از رنگ هایی که برای کابینت های گلاس استفاده می شود نمایش داده شده است. برندهای مختلفی در زمینه تولید کابینت های گلاس فعالیت می کنند که می توانید رنگبندی آن ها را نیز مشاهده کنید.

شما می توانید برای آشپزخانه خود از رنگ سفید ساده استفاده کنید و یا به عنوان مکمل یک رنگ گرم از جدیدترین رنگ کابینت های گلاس استفاده کنید و با سفید آن را ترکیب کنید. تمامی طرح های بالا، وقتی که تبدیل به ورق های گلاس می‌شوند، ظاهری براق و شیشه‌ای مانند دارند. این ظاهر براق و شیشه ای مانند سبب می‌شود تا رفلکس نور در آشپزخانه وجود داشته باشد و این امر باعث می‌گردد که آشپزخانه شما، درخشان و لوکس باشد.

جدیدترین رنگ کابینت هایگلاس

جدیدترین رنگ کابینت هایگلاس

محبوب ترین رنگ کابینت های گلاس

کابینت های گلاس سفید یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین رنگ بندی کابینت‌هاست. کابینت های گلاس سفید که رنگ سال کابینت به حساب می آید یکی از کاربردی ترین رنگ‌ها در طراحی دکوراسیون آشپزخانه به شمار می‌آید زیرا که به آسودگی با همه‌ی رنگ‌ها قابل ترکیب می‌باشد. رنگ سفید القاء کننده آرامش، صفا و آسایش است. و شما با انتخاب این رنگ به راحتی می‌توانید با بقیه وسایل آشپزخانه‌تان ست کنید.

زیباترین رنگ کابینت هایگلاس

استفاده از رنگ سفید در فضا می تواند محیط را بزرگتر نمایش دهد و روشنایی بیشتری داشته باشید. بنابراین برای فضاهای کوچک نیز می توانید از این رنگ استفاده کنید. سفید همیشه جدیدترین رنگ کابینت های گلاس می باشد و در تمامی سال ها جزو ترندها محسوب می شود. سفید خالص با نورهای مصنوعی و طبیعی می تواند نورپردازی شود.

جدیدترین رنگ کابینت هایگلاس

جدیدترین رنگ کابینت هایگلاس

همچنین علاوه بر ایده‌ی نورپردازی، ترکیب کابینت های گلاس سفید با دیگر رنگ‌ها نیز روشی مناسب است. اگر تصمیمتان برای داشتن دکور آشپزخانه‌ی سفید جدی است حتما دقت کنید کـه در ساخت کابینت ها از تناقض رنگ ها استفاده کنید. رنگ مشکی با سفید زیبایی کار را چندین برابر زیباتر نشان می‌دهد. هم‌چنین برای ایجاد تناقض رنگی در کابینت های گلاس به دلیل سمپل رنگ متنوع، دستتان باز است.

پرطرفدارترین رنگ کابینت های گلاس

در چند سال خیر رنگ های شاینی و اکلیلی جزو پرطرفدارترین رنگ های کابینت های گلاس جدید بوده است. این رنگ هم اکنون نیز مورد استفاده قرار می گیرد و جزو جدیدترین رنگ کابینت های گلاس محسوب می شود. ولی توجه داشته باشید که این کابینت ها نور را منعکس می کنند و براقیت خاصی را برای اشپزخانه فراهم می کنند.

جدیدترین رنگ کابینت هایگلاس

جدیدترین رنگ کابینت هایگلاس

جدیدترین رنگ کابینت آشپزخانه های گلاس

کابینت های گلاس رنگ ها و طرح های فراوانی دارد هر چند که نسبت به سلیقه و دکوراسیون تان انتخاب می شود ولی در این جا می خواهیم یک معرفی کوتاه درباره ی رنگ کابینت هاس گلاش سال 2023 برای شما عزیزان داشته باشیم. رنگ سال 2023 به رنگ آبی کلاسیک و تناژ بنفش و یاسی انتخاب شده خیلی خانواده ها که قصد تغییر دکوراسیون و نصب کابینت دارند، به سراغ این طیف رنگی زیبا می روند و رنگ کابینت شان را به رنگ روز در می آورند.

البته چون کابینت ها جزو وسایلی هستند که در انتخاب سبک و رنگ آن ها باید کمال دقت را داشته باشیم و وسیله ای نیست که هر سال شود. عوض کرد پس بهتر ست رنگی انتخاب کنید که هم زیبا و خاص باشد هم با باقی وسایل تان در چیدمان آشپزخانه و اگر به پذیرایی دید دارد با وسایل خانه در هماهنگی کامل باشد.

جدیدترین ترکیب رنگ کابینت های گلاس

ترکیب رنگ هایی که جزو جدیدترین رنگ کابینت های گلاس محسوب می شود ترکیب های گلاس با طرح چوب می باشد. این ترکیب رنگ در سال 2023 بسیار مورد توجه قرار گرفته است چرا که رنگ سفید در کنار طرح چوب جذابیت خاصی را به همراه دارد.

با استفاده از این طراحی بر روی های گلاس، شما قادرید که از متریال های گلاس بهره گیرید اما در ظاهر کابینت‌هایی چوبی داشته باشید. این ترفند بسیار مناسب و عالی برای کسانی است که شیفته جنس هایگلاس اما علاقه مند به مدل های چوبی هستند.

جدیدترین رنگ کابینت هایگلاس

جدیدترین رنگ کابینت هایگلاس

جدیدترین رنگ و مدل کابینت هایگلاس

با استفاده از ورقه‌های منعطف های گلاس می توانید آشپزخانه مدرن و قوس داری داشته باشید. بدین ترتیب دیگر از آشپزخانه های چهارگوش و زمخت خبری نیست. ساخت جزیره و کانتر منحنی و یا دکور مواج باعث لطافت روح خانه و زندگی شما خواهد شد.

مدل جزیره با کابینت های گلاس جزو جدیدترین رنگ و مدل کابینت های گلاس محسوب می شود. اگر آشپزخانه دلبازی دارید حتما از جزیره برای آشپزخانه استفاده کنید. همچنین برای آشپزخانه های کوچک نیز می توان جزیره های کوچکی تعبیه کرد تا آشپزخانه به جدیدترین مدل طرحی و دیزاین شود.

جدیدترین رنگ کابینت هایگلاس

جدیدترین رنگ کابینت هایگلاس

جدیدترین طرح و رنگ کابینت هایگلاس

بنابراین با ورق‌های های گلاس حس خوب و انرژی مثبت را به آشپزخانه خود تزریق کنید و پویایی را برای آشپزخانه خود به ارمغان آورید. علاوه بر این ترکیب های گلاس با شیشه نیز بسیار مناسب بوده و این دو متریال با یکدیگر می‌توانند دکوراسیون زیبایی برای آشپزخانه شما ایجاد کنند.

می توانید برای آشپزخانه خود از یک پنجره شیشه ای استفاده کنید.تنها چیزی که در نگاه اول از برتری‌های های گلاس به ذهن هر کسی خطور می‌کند، درخشندگی هایگلاس است. این در حالی است که هایگلاس مزیت‌های دیگری نیز دارد.

در این مقاله در موزد زیباترین، پرطرفدارترین و جدیدترین رنگ کابینت های گلاس به بحث و بررسی پرداختیم. اگر قصد کابینت بندی دارید و می خواهید آشپزخانه خود را به جدیدترین صورت دیزاین کنید می توانید به بهترین کابینت سازی در تهران یعنی نف دکور مراجعه کنید و مناسب ترین گزینه را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید.

ارسال یک نظر