طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا
دستگیره مخفی کابینت

دستگیره مخفی کابینت یکی از اجزا و مواردی است که می تواند کابینت های آشپزخانه را منحصر به فرد و ویژه کند. همان طور که شما هم می دانید آشپزخانه ها از مهم ترین بخش های یک خانه به حساب می آیند که در ظاهر خانه تاثیر زیادی می گذارند. زیبایی آشپزخانه برای افراد خانواده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که اعضای خانواده معمولا اوقات زیادی را در آشپزخانه سپری می کنند.

طبیعتا هر مخاطبی در نگاه اول به آشپزخانه متوجه نوع کابینت و زیبایی و ویژگی آن ها می شود. از این رو انتخاب کابینت های زیبا و اجزای جذاب آن یکی از دغدغه های افراد شده است. دستگیره های مخفی کابینت نیز از جمله عوامل و مواردی است که ویژگی خاصی را برای انواع کابینت آشپزخانه به وجود می آورد. برای این که با دستگیره های مخفی کابینت و مطالب دیگری مانند قیمت دستگیره مخفی کابینت، مزایا و معایب دستگیره مخفی کابینت، نصب دستگیره مخفی کابینت و… بیشتر و بهتر آشنا در ادامه هم همراه با نف دکور بمانید.

قیمت انواع کابینت اشپزخانه

دستگیره مخفی کابینت

بهتر است قبل از این که صحبتی در رابطه با مزایا و معایب دستگیره مخفی کابینت و نحوه نصب کردن آن ها بشود، با دستگیره مخفی کابینت و ویژگی های آن بیشتر آشنا شوید. دستگیره های مخفی کابینت همان طور که از اسم آن ها نیز پیداست به صورت پنهان شده در داخل کابینت ها قرار داده می شوند و از این رو باعث می شوند کابینت ها نمایی بهتر، مدرن تر و شیک تر به خود بگیرند.

از این رو امروزه بسیاری از افراد به دنبال نصب این دستگیره ها بر روی کابینت آشپزخانه خود می باشند. دستگیره های مخفی کابینت انواع مختلفی دارد که شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود هر کدام از آن ها را برای کابینت های آشپزخانه تهیه کنید. در ادامه به معرفی هر کدام از انواع این دستگیره ها پرداخته خواهد شد. شما برای کسب اطلاع در مورد قیمت دستگیره مخفی کابینت و یا سفارش آن ها و در کل انواع و اقسام کابینت های آشپزخانه می توانید به سایت معتبر نف دکور مراجعه فرمایید.

دستگیره مخفی کابینت

دستگیره مخفی کابینت

دستگیره مخفی پروفیلی کابینت آشپزخانه

دستگیره های مخفی پروفیل یکی از انواع دستگیره های مخفی کابینت ها می باشند که در رنگ های مختلف و متنوعی طراحی و تولید شده اند. این دستگیره به دو صورت یو شکل و ال شکل به صورت افقی و یا عمودی بر روی کابینت ها قرار می گیرند.

کسب اطلاعات بیشتر: شیر پات فیلر چیست؟

دستگیره مخفی آهن ربایی مکانیکی کابینت

دومین نوع از انواع دستگیره های مخفی کابینت که پر استفاده ترین آن ها نیز می باشد دستگیره مخفی آهن ربایی مکانیکی می باشد. در این نوع از دستگیره ها یک آهن ربا و یک فنر وجود دارد که با توجه به طراحی این نوع از دستگیره ها در داخل کابینت قرار می گیرند. این نوع از دستگیره ها به این صورت کار می کنند که با فشردن آن ها درب کابینت باز می شود.

دستگیره مخفی کابینت

دستگیره مخفی کابینت

دستگیره مخفی یکپارچه کابینت آشپزخانه

دستگیره مخفی یکپارچه با درب کابینت از دیگر انواع دستگیره های مخفی موجود برای کابینت به شمار می روند که طرفداران خاص خود را دارد. طراحی این نوع از دستگیره ها به این صورت می باشد که بر روی درب کابینت شیب کمی قرار گرفته است که با توجه به آن می توان به راحتی درب کابینت را باز کرد.

مزایا و معایب دستگیره مخفی کابینت

حال که با دستگیره های مخفی کابینت و انواع آن ها آشنا شدید بهتر است در رابطه با مزایا و معایب دستگیره مخفی کابینت نیز صحبت شود. در ادامه به برخی از مزایا و معایب این دستگیره ها اشاره شده است.

مزایا

دستگیره های مخفی کابینت مزایا و ویژگی های بسیار زیادی را به همراه دارد. از جمله این مزایا می توان به نحوه آسان استفاده از این دستگیره ها می باشد. شما می توانید با توجه به نوعی که از این دستگیره ها تهیه کرده اید به راحتی کابینت های آشپزخانه خود را باز و بسته کنید.

از دیگر ویژگی ها و مزایای نصب دستگیره مخفی کابینت ها می توان به امنیت بیشتر آن ها نیز اشاره کرد. همان طور که شما هم می دانید بسیاری از کودکان کنجکاو هستند که  دستگیره های کابینت آشپزخانه و درب آن ها را باز و بسته کنند و به دنبال آن دردسر ساز شوند. برای رفع این مشکل دستگیره های مخفی کابینت گزینه بسیار مناسبی می باشد و می تواند به حل این مشکلات کمک کند.

دستگیره مخفی کابینت

دستگیره مخفی کابینت

نمی توان در رابطه مزایا دستگیره های مخفی کابینت صحبت کرد اما در مورد زیبایی آن ها چیزی نگفت. شاید بهترین ویژگی که این دستگیره ها دارند ظاهر خاص و زیبایی است که به کابینت ها می دهند. امروزه مدرن ترین شکل و طراحی کابینت ها، کابینت های با دستگیره مخفی می باشند.

معایب

استفاده از دستگیره های مخفی برای کابینت های آشپزخانه همان طور که مزیت های فراوانی را به همراه دارد، معایبی را نیز دارد. یکی از معایب نصب این دستگیره ها هزینه آن ها می باشد. هزینه نصب این دستگیره ها نسبتا بالا می باشد و از لحاظ قیمت، نصب دستگیره های معمولی گرانتر است.

از دیگر معایب دستگیره های مخفی برای کابینت آشپزخانه می توان به این نکته نیز اشاره کرد که تمیز کردن این دستگیره ها دشوار تر از دستگیره های معمولی می باشد. دستگیره های مخفی با توجه به نوع طراحی که دارند باید به طور مداوم تمیز بشوند چرا که آلودگی را به راحتی به خود جذب می کنند.

کسب اطلاعات بیشتر: هزینه طراحی کابینت آشپزخانه

دستگیره مخفی کابینت

دستگیره مخفی کابینت

قیمت دستگیره مخفی کابینت

به طور کلی قیمت دستگیره مخفی کابینت به عوامل مختلفی از نوع آن ها و کیفیت هر کدام بستگی دارد. از این رو متاسفانه نمی توان قیمت مشخصی برای این دستگیره ها تعیین نمود. به همین خاطر در صورتی که شما عزیزان به دنبال کسب اطلاعات در این مورد هستید، به شما توصیه می شود که سری به سایت نف دکور بزنید و از مشاورین متخصص مجموعه نف دکور در مورد قیمت دستگیره های مخفی کابینت مشورت و راهنمایی های لازم را بگیرید.

نصب دستگیره مخفی کابینت

امید است مطالب بیان شده در طی بحث دستگیره مخفی کابینت و مطالب دیگری نظیر مزایا و معایب دستگیره مخفی کابینت، قیمت دستگیره مخفی کابینت، نصب دستگیره مخفی کابینت و… به اندازه کافی به شما کمک کرده باشد. اگر به دنبال سفارش کابینت آشپزخانه و نصب دستگیره مخفی کابینت هستید به شما توصیه می شود که به سایت کابینت سازی نف دکور که یکی از بهترین و با سابقه ترین مراکز معتبر و قابل اطمینان در حوزه کابینت های آشپزخانه می باشد مراجعه کنید و از مشاوران این مجموعه راهنمایی های لازم را بگیرید و برای سفارش و نصب کابینت با بهترین جنس، متریال و طراحی اقدام نمایید.

دستگیره مخفی کابینت

دستگیره مخفی کابینت

دستگیره مخفی کابینت آشپزخانه

دستگیره مخفی کابینت سفید

دستگیره مخفی کابینت هوایی

دستگیره مخفی کابینت ام دی اف

دستگیره مخفی کابینت فانتونی

دستگیره مخفی کابینت طلایی

دستگیره مخفی کابینت دیواری

دستگیره مخفی کابینت زمینی

ارسال یک نظر