طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا
طراحی کابینت در شرق تهران

برای این که در مورد طراحی کابینت در شرق تهران اطلاعات بیشتری کسب نمایید ادامه بحث امروز را از دست ندهید. در زندگی های امروز آشپزخانه به بخش بسیار مهم و پر استفاده از از خانه تبدیل شده است. از همین جهت، تجهیزات و امکاناتی که در آن مورد استفاده قرار می گیرند هم دارای اهمیت شده اند. از قدیم الایام هم یکی از مهم ترین تجهیزات و قسمت های جدا نشدنی هر آشپزخانه ای کابینت های آشپزخانه بوده اند. به همین خاطر شکل و شمایل کابینت، نوع آن، طرح و رنگ آن، و در کل طراحی آن هم از از اهمیت بالایی برخوردار شده اند. از همین رو در صورتی که شما هم به دنبال سفارش، خرید و طراحی کابینت آشپزخانه هستید، حتما باید با طراحی کابینت در شرق تهران یا هر جایی که ساکن آن هستید مطلع باشید. برای این که بیشتر در مورد مطالبی مثل نکات مهم در طراحی کابینت در شرق تهران و قیمت طراحی کابینت در شرق تهران و… بدانید، در ادامه بحث طراحی کابینت در شرق تهران همراه نف دکور باشید.

طراحی کابینت شرق تهران

تهران پرجمعیت‌ترین شهر و پایتخت ایران، مرکز استان تهران و شهرستان تهران است. این شهر در برآورد سال هزار و چهارصد ویک بالغ بر ۹٬۰۳۹٬۰۰۰ تن جمعیت داشته ‌است و براساس برآورد سال ۲۰۱۸ سازمان ملل متحد، ۳۸مین شهر پرجمعیت جهان و پرجمعیت‌ترین شهر باختر آسیا می‌ باشد. کلان‌شهر تهران نیز دومین کلان‌شهر پرجمعیت خاورمیانه است.

اما پیش از این که راجع به طراحی کابینت در شرق تهران صحبت کنیم، این را بدانید که در تهران علاوه بر تقسیمات منطقه‌ای از لحاظ عموم و همچنین ادارات و مراکز دولتی تهران به مناطق شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز و نظایر آن تقسیم می‌گردد. شرق تهران هم محدوده ‌ای از تهران است که در شرق این شهر و نواحی متمایل به آن قرار دارد. شرق تهران یکی از مناطق بسیار پر جمعیت تهران است که در میان جمعیت زیاد آن بسیاری از افراد هستند که به دنبال طراحی کابینت در شرق تهران و مطلع شدن از قیمت آن هستند. در صورتی که شما هم جز این دست افراد هستید میتوانید برای اطلاع از قیمت طراحی کابینت در شرق تهران و یا سفارش کابینت آشپزخانه به سایت نف دکور مراجعه کنید.

طراحی کابینت در شرق تهران

طراحی کابینت در شرق تهران

کسب اطلاعات بیشتر: بهترین کابینت سازی در تهران

اما در مورد موضوع اصلی یعنی طراحی کابینت در شرق تهران هم باید گفت که ساخت و طراحی کابینت آشپزخانه کاری تخصصی است که توسط طراح کابینت باتجربه انجام می‌ شود. آنچه که هنگام طراحی کابینت آشپزخانه مطرح است، استفاده حداکثری از فضای آشپزخانه، قیمت كابينت در رودهن مناسب و کیفیت بالای متریال هنگام طراحی است. طراحی کابینت در رودهن به شکل‌های مختلفی وجود دارد، مثلا هر چند سال یک بار مد و ترندها دستخوش تغییرات میشود. پیش از این که برای پرداخت هزینه طراحی کابینت در شرق تهران اقدام نمایید بهتر است که با یکسری از انواع کابینت های آشپزخانه که در زیر آمده آمد آشنا باشید.

ساخت کابینت در شرق تهران

در زمانی که اقدام به پرداخت هزینه طراحی کابینت در شرق تهران به شرکت های معتبری مثل نف دکور می کنید، به تعدادی نکات باید توجه داشته باشید تا کابینت های آشپزخانه منزل تان به بهترین شکل ممکن طراحی شوند. یکی از این نکات مهم اندازه و ارتفاع کابینت های آشپزخانه می باشد که در بخش نکات مهم در طراحی کابینت در شرق تهران و در زیر این پاراگراف به آن ها اشاره شده است.

کسب اطلاعات بیشتر: جدیدترین مدل های کابینت ام دی اف

طراحی کابینت در شرق تهران

طراحی کابینت در شرق تهران

ارتفاع کابینت‌های پایینی: اندازه کابینت‌های پایین اغلب ثابت است و در بیشتر آشپزخانه‌ها ارتفاع کابینت‌های پایینی را بین 70 تا 75 سانتی‌متر در نظر می‌گیرند تا پس از ایستادن در کنار کابینت به راحتی و بدون خم شدن بتوان روی سطح آن کار انجام داد.

عمق کابینت آشپزخانه: در طراحی کابینت در شرق تهران، میزان عمق آن بسیار اهمیت دارد و برای کابینت‌های بالایی و پایینی متفاوت است. عمق کابینت‌های بالایی باید بین 30 تا 50 سانتیمتر باشد تا در هنگام کار، به سر افراد برخورد نکند. و عمق کابینت‌های پایینی می‌تواند تا 60 سانتیمتر هم در نظر گرفته شود تا فضای بیشتری برای ذخیره‌سازی در اختیار شما قرار دهد.

ارتفاع کمدهای عمودی: کمدها با باکس‌های آشپزخانه اندازه‌های متفاوتی دارند. اما استاندارد کلی برای ساخت آنها اینطور است که ارتفاع این کمدها را بین 180 تا 220 سانتیمتر می‌سازند تا فضای ذخیره‌سازی بیشتری را در اختیار اهالی خانه قرار دهد.

ارتفاع کابینت‌های بالایی: ارتفاع کابینت‌های بالایی اغلب با توجه به میانگین قد اهالی خانه و مخصوصا قصد خانم خانه تعیین می‌شود. اما طبق یک قانون کلی ارتفاع کابینت بالایی باید بین 50 تا 90 سانتیمتر باشد و قفسه‌های بالایی آن با قرار دادن صندلی قابل دسترسی باشد.

هزینه طراحی کابینت در شرق تهران

يكي از مهم ترین مباحث در زمان خرید هر وسیله، محصول یا خدماتی، بحث قیمت آن محصول یا خدمات است. دلیل اهمیت این موضوع هم این می باشد که هر فرد میزان بودجه مشخصی دارد و با توجه به آن است که تصمیم می گیرد از کدام محصول یا خدمت استفاده کند. در مورد کابینت های آشپزخانه ها هم این داستان وجود دارد و یکی از مهم ترین مباحث در زمان طراحی، خرید و سفارش آن ها، قیمتشان می باشد. از همین رو در صورتی که شما هم می خواهید راجع به قیمت کابینت و یا هزینه طراحی کابینت در شرق تهران بدانید، به شما توصیه می شود که سری به سایت نف دکور بزنید.

کسب اطلاعات بیشتر: مزایا و معایب کابینت رنگ

 امید است مطالب بیان شده در طی مقاله مثل نکات مهم در طراحی کابینت در شرق تهران، هزینه طراحی کابینت در شرق تهران و… برای شما مفید و کاربردی واقع شده باشند. در صورتی که تصمیم گرفتید برای طراحی و اجرای کابینت در خانه جدید تان، یا برای تعویض کابینت های قدیمی خانه تان اقدام کنید، به شما توصیه می شود که حتما سری هم به سایت نف دکور بزنید. گروه نف دکور یکی از بهترین گروه های فعال در حوزه ساخت و اجرای انواع کابینت مثل همین کابینت های ممبران هستند، که شما می توانید برای طراحی اجرای کابینت در خانه تان، از آن ها کمک بگیرید.

ارسال یک نظر