طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا
نمونه کار کابینت ام دی اف

نمونه کار کابینت ام دی اف

یکی از پرطرفدارترین کابنیت ها ام دی اف می باشد که در این بخش نمونه کار کابینت ام دی اف را برای شما منتشر کرده ایم. قدیمی ترین و در عین حال محبوب ترین کابینت ها ام دی اف می باشد چرا که ظاهر متنوع و زیبایی دارد. این نوع دکور دوام بسیار زیادی دارد و رنگ بندی های گرم آن باعث می شود ظاهر آشپزخانه شما بسیار زیبا باشد. در سال های گذشته به دلیل گران بودن متریال چوب استقبال چندانی از نمونه کار کابینت ام دی اف نمی شد اما این روزها این نوع کابینت یکی از مناسب ترین گزینه ها می باشد.

طرح های نمونه کار کابینت ام دی اف

از مشخصات کابینت ام دی اف استفاده نامحدود از رنگ ها می باشد. شما می توانید داخل کابینت را چوبی کار کنید و یا از بدنه فلزی استفاده کنید و با تلفیقی از رنگ سفید و مشکی آشپزخانه زیبایی را رقم بزند. لازم به ذکر است نمونه کار کابینت ام دی اف با توجه به قیمت ها همچنان یکی از لوکس ترین انواع کابینت آشپزخانه می باشد. در صورتی که تمایل به استفاده از کابینت ام دی اف دارید می توانید به شماره های درج شده نف دکور تماس حاصل نمایید و سفارش خود را ثبت کنید.

کابینت ام دی اف سرمه ای طلایی
کابینت ام دی اف سرمه ای طلایی
کابینت ام دی اف نئوکلاسیک
کابینت ام دی اف نئوکلاسیک
کابینت ام دی اف سفید چوبی
کابینت ام دی اف سفید چوبی
کابینت ام دی اف سفید قهوه ای
کابینت ام دی اف سفید قهوه ای

کابینت آشپزخانه همواره نقش بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی منزل شما ایفا می کند، ما سعی کردیم تا با ارائه نمونه کار کابینت ام دی اف به شما در انتخاب دکور مناسب آشپزخانه کمک کنیم، اگر هنوز در انتخاب مدل و طرح تردید دارید از دیگر نمونه کارهای نف دکور نظیر نمونه کار کابینت های گلاس دیدن نمایید، همچنین جهت دریافت مشاوره و طراحی رایگان با کارشناسان نف دکور می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

ارسال یک نظر