طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا

نمونه کار کابینت کلاسیک

در این مطلب قصد داریم در مورد نمونه کار کابینت کلاسیک صحبت کنیم. یکی از قدیمی ترین و در عین حال پرطرفدارترین کابینت ها در میان انواع کابینت آشپزخانه، کابینت کلاسیک می باشد که نف دکور در این بخش نمونه کارهای آن را درج کرده است. کابینت کلاسیک به کابینتی گفته می شود که در طراحی آن از حکاکی، طرح و متریال هایی استفاده شده که یاد آور سبک های قدیمی و کلاسیک چوب می باشد و حس نوستالژی به بیننده القاء می کند. نمونه کار کابینت کلاسیک از نظر متریال به سه دسته تقسیم می شود:

مشاهده قیمت انواع کابینت آشپزخانه

هریک از این مدل ها به تنهایی می توانند جلوه خاصی را برا آشپزخانه شما رقم بزنند. برای مشاهده نمونه کار کابینت کلاسیک می توانید از مدل های متنوع نف دکور دیدن کنید. همچنین برای سفارش کابینت کلاسیک می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و مدل خود را با مشاورین مجموعه نف دکور در میان بگذارید.

نمونه کار کابینت ام دی اف

نمونه کار کابینت های گلاس

کابینت کلاسیک نقره ای
کابینت کلاسیک نقره ای
کابینت کلاسیک ایرانی
کابینت کلاسیک ایرانی
کابینت کلاسیک چوبی
کابینت کلاسیک چوبی
کابینت کلاسیک براق
کابینت کلاسیک براق
کابینت کلاسیک خاکستری
کابینت کلاسیک خاکستری
کابینت کلاسیک خارجی
کابینت کلاسیک خارجی
کابینت کلاسیک سفید مشکی
کابینت کلاسیک سفید مشکی
کابینت کلاسیک طوسی
کابینت کلاسیک طوسی

کابینت آشپزخانه همواره نقش بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی منزل شما ایفا می کند، ما سعی کردیم تا با ارائه نمونه کار کابینت کلاسیک به شما در انتخاب دکور مناسب آشپزخانه کمک کنیم، اگر هنوز در انتخاب مدل و طرح تردید دارید از دیگر نمونه کارهای نف دکور دیدن نمایید، همچنین جهت دریافت مشاوره و طراحی رایگان با کارشناسان نف دکور می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

ارسال یک نظر