طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا
هزینه طراحی کابینت آشپزخانه

یکی از سوالات متداول در میان کسانی که به دنبال کابینت کردن آشپزخانه منزل شان هستند وجود دارد، این است که هزینه طراحی کابینت آشپزخانه چقدر است؟. در دنیای امروز و با توجه پیشرفت تکنولوژی، پیش از اجرای هر پروژه و ساخت هر چیزی، می توانید به کمک نرم افزار های کامپیوتری، طرح نهایی کار را پیش از اجرای آن ببینید. در مورد کابینت های آشپزخانه هم این قصه وجود دارد و شما پس از سفارش کابینت آشپزخانه، می توانید طرحی که قرار است در آشپزخانه منزل تان پیاده شود را ببینید. برای این که بیشتر در مورد طراحی کابینت های آشپزخانه و مباحثی مثل هزینه طراحی کابینت آشپزخانه، قیمت طراحی کابینت آشپزخانه، قیمت طراحی کابینت کلاسیک، قیمت طراحی کابینت در تهران، قیمت طراحی کابینت 1402 و… بدانید، در ادامه مقاله هزینه طراحی کابینت آشپزخانه هم همراه نف دکور بمانید.

هزینه طراحی کابینت آشپزخانه

اما قبل از این که در مورد هزینه طراحی کابینت آشپزخانه یا قیمت طراحی کابینت آشپزخانه صحبت کنیم، بهتر است که کمی در مورد یکسری از مباحث در مورد طراحی کابینت در تهران و قیمت طراحی کابینت در تهران بدانیم. ساخت و طراحی کابینت آشپزخانه کاری تخصصی است که توسط طراح کابینت باتجربه انجام ميشود. آنچه که هنگام طراحی کابینت آشپزخانه مطرح است، استفاده حداکثری از فضای آشپزخانه، قیمت‌های مناسب و کیفیت بالای متریال هنگام طراحی است. طراحی کابینت آشپزخانه به شکل‌های مختلفی وجود دارد و معمولا هر چند سال یک بار مد و ترندها دستخوش تغییرات میشود. امروزه طرح های متنوعی از کابینت در دنیا رایج شده و دیگر نمی توان با چسباندن چند باکس MDF به هم و نصب درب رنگی روی آن مشتری را راضی نگاه داشت. همچنین طراحی کابینت باید با رنگ، دکوراسیون و فضای آشپزخانه همخوانی داشته باشد تا جلوه ای زیبا و دلباز به آن ببخشد. پیش از پرداخت هزینه طراحی کابینت آشپزخانه یا قیمت طراحی کابینت 1402، به شرکت های معتبری مثل نف دکور، باید با یکسری از اصول طراحی کابینت که در زیر آن ها را می بینیم آشنا باشید.

کسب اطلاعات بیشتر: مشاهده لیست قیمت کابینت آشپزخانه

هزینه طراحی کابینت آشپزخانه

هزینه طراحی کابینت آشپزخانه

مشخص كردن مسير: در زمان پرداخت هزینه طراحی کابینت آشپزخانه به این نکته توجه داشته باشید که بهتر است که مسیر رفت و آمد از طریق آشپزخانه را سر راست طراحی کنید. برای طراحی آشپزخانه ای که مناسب کودکان هم باشد.

مثلث کار: یکی از مفاهیمی که پس از پرداخت قیمت طراحی کابینت کلاسیک یا پس از پرداخت هزینه طراحی کابینت آشپزخانه و در زمان طراحی تمامی کابینت ‌های آشپزخانه به کرات مورد استفاده قرار می‌گیرد، مثلث کار است. سه راس این مثلث عبارت است از یخچال، اجاق گاز و سینک ظرفشویی. طراحی کابینت‌های آشپزخانه باید به شیوه‌ای انجام شود که این سه راس کمترین فاصله را با یکدیگر داشته باشند.

مشخص کردن کاربرد جزیره:. پس از پرداخت هزینه طراحی کابینت آشپزخانه،‌ و قبل از این که طرح را در نظر بگیرید، به نحوه استفاده از جزیره در فضا فکر کنید. به طور مثال اگر می ‌خواهید روی جزیره آشپزخانه آشپزی کنید و غذا بخورید، فضا را طوری طراحی کنید که اجاق گاز با فاصله ایمن و مناسب از ناهارخوری قرار داشته باشد.

جای صحیح سینک و ماشین ظرفشویی: در حالت استاندارد، سینک ظرفشویی باید از یک طرف 60 سانتی ‌متر و از طرف دیگر 45 سانتی ‌متر فضا داشته باشد. همچنین اگر فاصله‌ ی نزدیک‌ترین لبه ‌ی سینک با ماشین ظرفشویی، 91 الی 92 سانتی‌متر در نظر گرفته شود، مطابق با اصول طراحی کابینت آشپزخانه كه با پرداخت قیمت طراحی کابینت آشپزخانه،‌ یا همان هزینه طراحی کابینت آشپزخانه سفارش آن را داده اید، خواهد بود.

کسب اطلاعات بیشتر: بهترین کابینت سازی در تهران

قیمت طراحی کابینت آشپزخانه

در بحث هزینه طراحی کابینت آشپزخانه یا در زمان پرداخت قیمت طراحی کابینت آشپزخانه به این نکته توجه داشته باشید که دو شکل کلی طراحی کابینت های آشپزخانه، یا به شکل مربعی است یا به شکل مستطیلی که آن ها را در زیر می بینیم.

طراحی کابینت مستطیلی: در زمان پرداخت هزینه طراحی کابینت آشپزخانه یا در زمان پرداخت قیمت طراحی کابینت کلاسیک و… مستطیلی این نکته را باید بدانید که، مهمترین مشخصه‌ی آشپزخانه ها با طراحی کابینت مستطیلی اینه که آشپزخانه در یکی از جهت‌ها کشیدگی بیشتری دارد. بنابراین، مهمترین نکته در این آشپزخانه چیدمان اجزای مختلف آشپزخانه به نحوی است که دسترسی به آنها و به عبارتی کار در فضای آشپزخانه به آسانی انجام شود. علاوه بر این، این نوع آشپزخانه ها به دلیل شکل مستطیلی که دارند آشپزخانه را وسیع‌تر نشان می‌دهند

طراحی کابینت مربعی: آشپزخانه های مربع نمونه بسیار جذابی از مدل های آشپزخانه هستند که طراحی اصولی می تواند زیبایی و جذابیت را برای آن به ارمغان بیاورد. طراحی کابینت برای آشپزخانه مربع نیاز به رعایت اصول خاصی دارد و در صورتی که به تمامی موارد توجه نکنید می تواند زیبایی را از خانه شما بگیرد. برای طراحی کابینت آشپزخانه مربعی، از طریق سایت معتبر نف دکور و با پرداخت هزینه طراحی کابینت آشپزخانه یا همان قیمت طراحی کابینت در تهران می توانید اقدام نمایید.

قیمت طراحی کابینت کلاسیک

اما در مورد هزینه طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک یا قیمت طراحی کابینت کلاسیک باید گفت که، کابینت کلاسیک، دنباله ی هنر طراحی داخلی کلاسیک است و بنابر همین، ویژگی اصلی هنر کلاسیک یعنی نوستالژی بودن را با خودش به یدک میکشد. از موارد انواع کابینت آشپزخانه مدل کلاسیک هم، مدل های ممبران و کابینت های چوبی هستند. این دو متریال قابلیت ایجاد طرح و نقش های مختلف ساده و پیچیده را روی خودشان دارند، طرح هایی که از مشخصه های دیگر این سبک از کابینت هاست. کابینت کلاسیک آشپزخانه عموماً دارای طرح های ساده نبوده و نقش و نگار های زیادی دارد. برای مثال پاخورها و تاجهای پرنقش و یا درب های دارای معرق و منبت و درب هایی که سطح بالشی شکل و منحنی دارند از مشخصه های طرح های کابینت کلاسیک است.

هزینه طراحی کابینت آشپزخانه

هزینه طراحی کابینت آشپزخانه

 قیمت طراحی کابینت در تهران

تهران پرجمعیت‌ ترین شهر و پایتخت ایران، مرکز استان تهران و شهرستان تهران است. این شهر در سرشماری سال ۱۳۹۵ بالغ بر ۸٬۶۹۳٬۷۰۶ تن جمعیت داشته است و براساس برآورد سال ۲۰۱۸ سازمان ملل متحد، ۳۸ مین شهر پرجمعیت جهان و پرجمعیت‌ ترین شهر غرب آسیا میباشد. کلان‌شهر تهران نیز دومین کلانشهر پرجمعیت خاورمیانه است. از دید ناهمواری‌های طبیعی، تهران به دو ناحیهٔ دشتی و کوهپایه‌ایِ البرز تقسیم می‌شود و گسترهٔ کنونی آن از ارتفاع ۹۰۰ تا ۱۸۰۰ متری از سطح دریا امتداد یافته‌ است. در صورتی که شما هم ساکن شهر یا استان تهران هستید و به دنبال هزینه طراحی کابینت آشپزخانه در تهران یا قیمت طراحی کابینت در تهران هستید، به شما توصیه می شود که سری به سایت نف دکور بزنید.

کسب اطلاعات بیشتر: طراحی کابینت در شرق تهران

قیمت طراحی کابینت ۱۴۰۲

امید است مباحث عنوان شده در طول مقاله هزینه طراحی کابینت آشپزخانه مثل هزینه طراحی کابینت آشپزخانه، قیمت طراحی کابینت آشپزخانه، قیمت طراحی کابینت کلاسیک، قیمت طراحی کابینت در تهران، قیمت طراحی کابینت 1402 و… برای شما به درد بخور واقع شده باشند. در نهایت پیشنهادی که به شما می شود این است که اگر که به دنبال جایی هستید که هزینه طراحی کابینت آشپزخانه یا قیمت طراحی کابینت 1402 را به شما بگوید، و اگر که به دنبال شرکتی هستید که کار تولید و نصب کابینت های آشپزخانه خانه تان را انجام دهد، به شما توصیه می شود که حتما سری هم به کابینت سازی نف دکور بزنید و با تماس با متخصصین نف دکور از خدمات آن ها بهره مند شوید.

ارسال یک نظر