طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا
عکس کابینت آشپزخانه 8 متری و 5 متری

اگر آشپزخانه شما نیز 8 متری است و به دنبال بهترین طراحی کابینت آشپزخانه 8 متری هستید درست آمده اید. این روزها خانه ها کوچکتر از گذشته شده اند و همه به دنبال کابینت آشپزخانه کوچک با فضای کافی برای قرار دادن وسایل می باشند. کابینتی که هم جادار باشد و هم فضای زیادی را در آشپزخانه اشغال نکند. با بهترین کابینت سازی در تهران همراه ما باشید تا بهترین طراحی ها را برای کابینت آشپزخانه 8 متری و 5 متری برای شما نمایش دهیم.

طراحی کابینت آشپزخانه 8 متری

طراح های زیبا و جذاب برای آشپزخانه های کوچک بسیار زیاد است. طراحی هایی که از فضای کم بیشترین استفاده را کرده اند و یک آشپزخانه فوق العاده برای شما ایجاد کرده اند. مهم ترین مسئله در طراحی کابینت آشپزخانه 8 متری نحوه درست چیدمان وسایل بزرگ مانند یخچال، لباسشویی، گاز و … است.

گزینه های مختلفی برای طراحی کابینت آشپزخانه وجود دارد. عموما برای طراحی از طرح U و یا L استفاده می شود که گزینه ای مناسب برای آشپزخانه های کوچک است. به خصوص رنگ های روشن کابینت می تواند آشپزخانه را بزرگتر نیز نمایش دهد.

دکورهای با طرح ال از دیوارها به خوبی استفاده می کنند و در عین حال فضای کافی برای رفت و آمد در آشپزخانه نیز وجود دارد. پیشنهاد ما برای طراحی کابینت آشپزخانه 8 متری این است که آن را به یک کابینت ساز با تجربه مانند کابینت سازی نف دکور بسپارید تا با یک طراحی اولیه نقشه دقیق آشپزخانه شما را نمایش دهند و سپس در صورت تایید شما اقدام به طراحی کنند.

بهترین طراحی های کابینت آشپزخانه 8 متری و 5 متری

بهترین طراحی های کابینت آشپزخانه 8 متری و 5 متری

طراحی کابینت جادار برای آشپزخانه 8 متری

هرچند که انتخاب کابینت جادار برای آشپزخانه های کوچک کار چندان ساده ای نیست و طراح شما می بایست در طراحی بسیار ماهر باشد تا بتواند از کمترین فضای بیشترین استفاده را داشته باشد. اما برای این کار می توان از کابینت حجمی استفاده کرد که در این صورت می توانید کابینت هایی جادار برای آشپزخانه کوچک خود داشته باشید.

طراحی کابینت اشپزخانه 8 متری با جزیره

با وجود این که در آشپزخانه 8 متری فضای محدودی وجود داشته اما می توان با استفاده از جزیره زیبایی کابینت ها و دکوراسیون داخلی را چندین برابر کرد. جزیره به یک دکور خاص گفته می شود که با استفاده از متریال کابینت برای آشپزخانه 8 متری، ساخته شده است. می توان از اجاق گاز مجزا و یا سینک در جزیره استفاده نمود.

در چنین شرایطی می توان قسمت دیواره های آشپزخانه را با کابینت فیکس کرد و اجاق گاز و سینک را درون جزیره قرار داد. جزیره رو به روی کابینت ها قرار گرفته و از فضای کوچک آشپزخانه 8 متری بیشترین بهره وری انجام شده است.

البته برای طراحی جزیره برای کابینت آشپزخانه 8 متری باید در نظر داشت که فضای بسیاری را برای این قسمت در نظر نگرفت. جزیره یک دکور چند بعدی بوده که از تمامی وجه آن دارای زیبایی منحصر به فردی است. اما نباید به نحوی طراحی شده باشد که فضای بسیاری از ساختمان را اشغال کند.

بسته به سلیقه کارفرما می توان سینک و یا اجاق گاز را درون جزیره قرار داد. در صورتی که اجاق گاز درون جزیره قرار گرفته باشد، بالای سر جزیره باید از مکش و هود های مخصوص استفاده کرد. وجود جزیره نه تنها به آشپزخانه زیبایی بیشتری می بخشد، بلکه تاثیر زیادی بر دکوراسیون داخلی خواهد گذاشت.

طراحی کابینت آشپزخانه 5 متری

متراژ خانه ها در تهران رو به افول است و برای خانه هایی با متراژ 50 و یا 40 متری از آشپزخانه هایی با متراژ 5 متری استفاده می شود. اما طراحی کابینت آشپزخانه 5 متری کار ساده ای نیست و می بایست از فضای کم آشپزخانه ای پر حجم ایجاد کرد. با توجه به شکل ظاهری می توان چندین مدل برای آشپزخانه های 5 متری در نظر گرفت. در ادامه برخی از طراحی ها برای آشپزخانه 5 متری را به شما نمایش می دهیم. با نف دکور همراه ما باشید.

عکس کابینت آشپزخانه 8 متری

برخی از نمونه طراحی های کابینت آشپزخانه 8 متری به شرح زیر می باشد:

بهترین طراحی های کابینت آشپزخانه 8 متری

بهترین طراحی های کابینت آشپزخانه 8 متری

بهترین طراحی های کابینت آشپزخانه 8 متری

بهترین طراحی های کابینت آشپزخانه 8 متری

عکس کابینت آشپزخانه 5 متری

برخی از نمونه طراحی های کابینت آشپزخانه 5 متری به شرح زیر می باشد:

عکس کابینت آشپزخانه 5 متری

عکس کابینت آشپزخانه 5 متری

عکس کابینت آشپزخانه 5 متری

عکس کابینت آشپزخانه 5 متری

عکس کابینت آشپزخانه 5 متری

عکس کابینت آشپزخانه 5 متری

عکس کابینت آشپزخانه 5 متری

عکس کابینت آشپزخانه 5 متری

ارسال یک نظر