طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا
جدیدترین مدل های کابینت ام دی اف ایرانی

اگر شما هم به دنبال کابینت ام دی اف ایرانی و یا خارجی هستید و می خواهید درباره ی آن ها بیشتر بدانید، مقاله امروز را از دست ندهید. امروزه کابینت ها نقش مهمی در زیبایی خانه و مخصوصا آشپزخانه ها دارند چرا که هر مخاطبی در نگاه اول به آشپزخانه ها متوجه رنگ و مدل کابینت ها می شود. به عبارت دیگر می توان گفت که کابینت ها بخش اصلی آشپزخانه ها هستند. کابینت ام دی اف ایرانی نیز یکی از انواع کابینت هایی است که امروزه طرفداران زیادی دارند و استفاده از آن ها روز به روز در حال افزایش می باشد. اگر می  خواهید بیشتر با کابینت های ام دی اف ایرانی و مطالبی مانند انواع مدل های کابینت ام دی اف ایرانی، کابینت ام دی اف ساده ایرانی، کابینت ام دی اف ایرانی جدید و … آشنا شوید به شما توصیه می شود که در ادامه هم همراه سایت نف دکور بمانید.

مشاهده نمونه کار کابینت ام دی اف

کابینت ام دی اف ایرانی

بهتر است قبل از اینکه درباره ی کابینت ام دی اف ایرانی صحبت کنیم، در مورد ام دی اف و ویژگی های آن بیشتر بدانیم. کابینت ام دی اف چیست؟ اولین نوع کابینتی که پس از کابینت های فلزی وارد بازار کابینتی ایران شد، کابینت ام دی اف بود که از آن زمان تا کنون روز به روز تقاضا و درخواست برای استفاده از این سبک از کابینت افزایش پیدا کرده و طرفداران بیشتری پیدا کرده است. از این رو امروزه یکی از پر مصرف ترین کابینت های چوبی ام دی اف است و شرکت های زیادی مثل شرکت معتبر و کار بلد نف دکور در ایران نیز در حال ساخت این نوع از کابینت ها می باشند.

اما در مود تعریف  کابینت ام دی اف ایرانی باید گفت یکی از انواع کابینت آشپزخانه است که این نوع از کابینت از خورده چوب ها و مواد بازیافتی تهیه می شوند و دارای سطح صاف و یکدستی نیز می باشند. نصب کابینت های ام دی اف در مقایسه با سایر کابینت ها هزینه کمتر و به صرفه تری دارد اما به قدری امروزه کیفیت آن ها بهتر شده است که نسبت به هزینه ای که می کنید کاملا به صرفه و مناسب می باشد. یک کابینت ام دی اف خوب که کیفیت بالایی دارد باید ویژگی هایی داشته باشد که در ادامه از برخی از آن ها نام برده شده است.

کسب اطلاعات بیشتر: کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران؟

جدیدترین مدل های کابینت ام دی اف ایرانی

جدیدترین مدل های کابینت ام دی اف ایرانی

  • قابلیت برش خوردن ام دی اف بدون شکستگی.
  • داشتن مقاومت بالا در برابر آتش و حرارت.
  • امکان دسترسی آسان برای تمیز کردن کابینت ام دی اف.
  • داشتن مقاومت بالا در برابر رطوبت ( در مناطق شرجی).
  • داشتن مقاومت بالا در برابر ضربه و خراش یا خط و خش.
  • قابلیت رنگ کردن، سوراخ کردن و… .

انواع مدل های کابینت ام دی اف ایرانی

امروزه خوش بختانه انواع مدل های کابینت ام دی اف ایرانی که در بازار وجود دارند کیفیتشان نسبت به گذشته بسیار بالا تر رفته و روز به روز نیز در حال بهتر شدن است. کابینت های ام دی اف ایرانی در حال حاضر در بسیاری از اوقات با کابینت های ام دی اف خارجی رقابت می کند و حتی بعضا کیفیت آن ها با هم برابر است. کابینت های ام دی اف ایرانی تنوع بالایی در رنگ دارند و بسیار شبیه به چوب طبیعی می باشند که این مسئله یکی از ویژگی های ظاهری بسیار خوب برای کابینت های ام دی اف ایرانی به شمار می رود.

کسب اطلاعات بیشتر: انواع رنگ های کابینت ام دی اف

کابینت ام دی اف ساده ایرانی

کابینت ام دی اف ساده ایرانی را در بازار با نام های دیگری از جمله کابینت ام دی اف صابونی و یا کابینت ام دی اف ملامینه می شناسند. تفاوت کابینت های ام دی اف ساده ایرانی با دیگر کابینت ها در نوع روکشی است که بر روی ورق کابینت ام دی اف از آن استفاده می شود. انواع روکش کابینت ام دی اف متفاوت است. در کابینت های ام دی اف ساده ایرانی از روکش کاغذی ساده ای استفاده می شود که بر روی ام دی اف خام قرار داده می شود، اما در دیگر کابینت ها این گونه نیست و از روکش های متفاوت دیگری استفاده می شود. برای مشاهده انواع ورق های ام دی اف ایرانی و خارجی می توانید به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

جدیدترین مدل های کابینت ام دی اف ایرانی

جدیدترین مدل های کابینت ام دی اف ایرانی

کابینت ام دی اف ایرانی جدید

همان طور که قبلا هم به آن اشاره شد امروزه کابینت ام دی اف ایرانی جدید با تنوع های رنگی زیاد و کیفیت مطلوب در بازار وجود دارند. کابینت های ام دی اف ایرانی قابل برش می باشند و در برابر حرارت و رطوبت هم مقاوم هستند. این کابینت ها در دو نوع مات و براق وجود دارند. بد نیست بدانید که برای مات کردن کابینت های ام دی اف از رنگ یا روکش استفاده می شود. یکی از رنگ هایی که امروزه در کابینت های ام دی اف ایرانی پر طرفدار است و زیاد استفاده می شود رنگ خاکستری است. یکی از ویژگی هایی که رنگ حاکستری دارد این است که با اغلب رنگ های هم خوانی دارد و می توان به راحتی آن را با بقیه وسایل خانه ست کرد. از دیگر رنگ های کابینت های ام دی اف ایرانی که جذاب هستند می توان به رنگ های مشکی، سفید، طوسی و … اشاره کرد. شما عزیزان می توانید جدیدترین مدل های کابینت ام دی اف را در صفحه مربوطه مشاهده کنید.

کابینت ام دی اف ایرانی ارزان

اگر بخواهیم از جنبه قیمت به این قضیه نگاه کنیم کابینت ام دی اف ایرانی ارزان و به صرفه تر نسبت به دبگر کابینت ها می باشند و همان طور که اشاره شد از کیفیت مناسبی نیز برخورد دار هستند. البته باید به این نکته هم توجه داشت که در بازار جنس های نا مرغوبی نیز وجود دارند که طبیعتا از کیفیت خوبی برخورد دار نیستند و عمر کوتاهی تری دارند. از همین رو باید در زمان اقدام به خرید این نوع کابینت ها دقت زیادی را به خرج داد.

کسب اطلاعات بیشتر: نکات مهم قبل از کابینت ام دی اف که باید بدانید

قیمت روز کابینت ام دی اف ایرانی

امید است مطالب بیان شده در طی مقاله کابینت ام دی اف ایرانی مثل کابینت ام دی اف ایرانی ارزان، قیمت روز کابینت ام دی اف ایرانی و… برای شما مفید، کاربردی و به درد بخور بوده باشد و اطلاعات خوبی را در زمینه انواع کابینت ها و به خصوص کابینت های ام دی اف آن هم در نوع ایرانی، در اختیارتان قرار داده باشد. در نهایت هم اما باید گفت که اگر می خواهید از قیمت کابینت ام دی اف ایرانی اطلاع بیشتری داشته باشید یا اگر که می خواهید برای خرید و سفارش و یا دریافت قیمت انواع کابینت آشپزخانه آن ها اقدام نمایید، به شما توصیه می شود که به کابینت سازی نف دکور هم سری بزنید و از خدمات این مجموعه که همواره آماده خدمت رسانی به شما است بهره مند شوید.

ارسال یک نظر