طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا
کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران

يكي از سوالاتی که خیلی از افرادی که به دنبال سفارش کابینت هستند در ذهن خود دارند، این است که کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران؟. این سوال همان طور که اشاره شد از سوالات کلیدی برای بسیاری از افراد می باشد اما نمی توان جواب مشخصی به آن داد. زیرا هر کدام از این کابینت ها ویژگی ها و مشخصات خاص خودشان را دارند که ممکن است برخی از آن ها خوششان بیاید و برخی آن ها را نپسندند. به همین خاطر بر شمایی که نمی دانید کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران واجب است که با این مشخصات و ویژگی های هر کدام از این کابینت ها آشنا شده و سپس تصمیم نهایی تان را بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر و کامل تر درباره کابینت ممبران، کابینت ام دی اف و ویژگی های هر کدام، و مطالبی مثل قیمت کابینت ام دی اف، قیمت کابینت ممبران، سفارش کابینت ممبران و ام دی اف، کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران و…در ادامه مقاله هم همراه نف دکور بمانید.

کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران؟

پیش از این که شروع به صحبت درباره این موضوع کنیم که کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران، بیاید تا تعریف کلی کابینت را با هم مرور کنیم. کابینت به کمد یا قفسه ای از جنس چوب، MDF، نئوپان و… گفته می شود که در آشپزخانه منازل نصب می گردد. کابینت هاي آشپزخانه ها چه در ایران و چه در هر نقطه ای از جهان برای نگهداری ظروف، وسایل آشپزخانه و مواد غذایی که نیاز به نگهداری در یخچال ندارند همچون غلات، برنج، روغن و غیره بکار گرفته می شود. در قسمت پایینی این بند تعریف هر کدام از کابینت های ام دی اف و ممبران را که می توانید با سفارش کابینت ام دی اف و ممبران از طریق سایت نف دکور آن ها را برای خانه خود تهیه نمایید را می بینیم و سپس به سراغ این که کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران می رویم.

کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران

کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران

کابینت ام دی اف: اما در مورد خود کابینت ام دی اف پیش از صحبت درباره اين بحث كه کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران باید گفت که در دنیای امروز ام دی اف به یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین سازه های کابینت تبدیل شده است و هرکسی که قصد پرداخت قیمت کابینت ام دی اف و ممبران یا در کل انواع کابینت ها به مراکز معتبر مثل نف دکور را برای خانه خود داشته باشد، ترجیح می دهد که از این نوع کابینت، استفاده کند. در واقع mdf از ذرات خرده شده چوب تشکیل شده است. این الیاف توسط چسب یا رزین در یک دستگاه متراکم و فشرده شده و سپس تحت حرارت خشک می شوند.

مشاهده نمونه کار کابینت ام دی اف

کابینت ممبران: در مورد کابینت ممبران پیش از صحبت درباره این که کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران باید گفت که خود آن ها را می توان نوعی از انواع کابینت آشپزخانه کلاسیک دانست که در باور عموم به کابینت های لوکس و لاکچری شناخته می شود، به منزل شما شکوه و جلال خاصی داده و همواره طرح مورد نظر مشکل پسندان است که امروزه استقبال بسیار زیاده نسبت وجود دارد. کابینت های ممبران علاوه بر داشتن طرح های فرمال و متفاوت در بدنه و درب های اصلی، از ابزارهای متفاوت و بی نهایت جذابی نیز در قالب ستون ها، تاج ها و پاخورها برخوردار است.

در ادامه هم باید گفت که به دلیل وجود جزئیات زیاد در بدنه کابینت های ممبران، بهره مندی از رنگهای روشن همچون سفید و طلایی در این نوع کابینت مرسوم بوده و زیبایی خاصی را به فضا می بخشد. در قسمت پایینی برای این که متوجه بشویم که کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران، یکسری از مزایا و معایب کابینت ام دی اف و کابینت ممبران را با هم مشاهده می کنیم تا شما قادر شوید که تصمیم بگیرید کدام یک از این دو کابینت را از مراکز معتبری مثل نف دکور تهیه نمایید.

کسب اطلاعات بیشتر: کابینت ام دی اف بهتره یا های گلاس؟

مزایای کابینت ام دی اف در بحث کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران

 •  پاک شوندگی راحت.
 •  شکل بدی پیدا نمی کنند و منحرف نمی شوند.
 •  هزینه پایین متنوع بودن طرح ها و رنگ های آن.
 •  طول عمر زیاد.
 •  مقاومت در برابر ضربه

معايب كابينت ام دی اف در بحث کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران

 •  آسیب پذیری در برابر سایش و مواد شوینده شیمیایی.
 •  محل زندگی حشرات در صورت وجود رطوبت.
 •  شل شدن یراق های کابینت ام دی اف.
 •  حساس به حرارت بودن کابینت های ام دی اف
کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران

کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران

مزایای کابینت ممبران در بحث کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران

 •  قیمت مناسب این طرح کابینت آشپزخانه.
 •  مدل های متنوع کلاسیک و مدرن.
 •  رنگ های متنوع کابینت هاي ممبران.
 • ایجاد حس خوب در فضای آشپزخانه.
 •  نداشتن درز.
 • عدم نفوذ آب به فضای داخلی کابینت.
 •  قابلیت انعطاف روکش ممبران.
 •  تمیز کردن راحت کابینت ها.

معایب کابینت ممبران در بحث کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران

 • كيفيت اجراي كار، کارگاه و سازنده های زیادی اقدام به ساخت کابینت هاي ممبران می نمایند، اما قطعا تمامی محصولات نهایی دارای جنس مطلوب نیستند.
 •  تغییر رنگ در مقابل نور و گرما.
 • لطمه پذیری در برابر وسایل نوک تیز.

قیمت کابینت ام دی اف و ممبران

یکی از موضوعات بسیار مهم که در زمان خرید هر وسیله، محصول یا خدماتی وجود دارد، بحث قیمت آن محصول، وسیله یا خدمات است. به طبع در مورد کابینت های ام دی اف و ممبران در بحث این که کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران هم این داستان وجود دارد و قیمت آن ها یکی از موضوعات مهم برای کسانی که به دنبال اجرای کابینت در منزل شان هستند، می باشد. اما نکته ای که وجود دارد این است که متاسفانه به علت مشکلات اقتصادی و عدم وجود ثبات در قیمت ها نمی توان نرخ مشخصی را برای کابینت ها مشخص کرد. از همین رو در صورتی که به دنبال قیمت کابینت ام دی اف و ممبران هستید به شما توصیه می شود که سری به سایت نف دکور بزنید.

کسب اطلاعات بیشتر: مشاهده جدیدترین مدل های کابینت ام دی اف

سفارش کابینت ام دی اف و ممبران

امید است مطالب بیان شده در طی مقاله کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران مثل کابینت ام دی اف، کابینت ممبران، قیمت کابینت آشپزخانه ام دی اف و ممبران، سفارش کابینت ام دی اف و ممبران کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران و… برای شما مفید و کاربردی واقع شده باشند. در صورتی که تصمیم گرفتید برای اجرای کابینت در خانه جدید تان، یا برای تعویض کابینت های قدیمی خانه تان اقدام کنید، به شما توصیه می شود که حتما سری هم به سایت نف دکور بزنید. گروه نف دکور یکی از بهترین گروه های فعال در حوزه ساخت و اجرای انواع کابینت مثل همین کابینت های ام دی اف و ممبران هستند، که شما می توانید برای اجرای کابینت در خانه تان، از آن ها کمک بگیرید.

ارسال یک نظر