طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا
کابینت سازی در دماوند

آیا به دنبال شرکت کابینت سازی در دماوند می گردید؟ آیا به دنبال یک کابینت سازی دماوند خوب هستید؟، در صورتی که این گونه است مقاله امروز برای شما نوشته شده است. در دنیای امروز کابینت های آشپزخانه به جزئی جدایی ناپذیر از زندگی ما انسان ها تبدیل شده اند و بدون آن ها امکان گذران زندگی وجود ندارد. دلیل این موضوع هم این است که با پیشرفت علم و تکنولوژی و افزایش سطح رفاه بشر، وسایل و لوازمی که انسان از آن ها در خانه خود استفاده می کند افزایش یافته است، از همین رو اهمیت استفاده از انواع کابینت های آشپزخانه برای نگهداری کردن از این وسایل هم بیشتر شده است. برای این که بیشتر با کابینت های آشپزخانه و مباحثی مثل شرکت کابینت سازی در دماوند، کابینت سازی دماوند و… آشنا شوید، در ادامه بحث کابینت سازی در دماوند هم همراه نف دکور بمانید.

کابینت سازی دماوند

اما قبل از این که با کابینت آشپزخانه یا مطالبی مثل کابینت سازی دماوند یا کابینت سازی در دماوند آشنا شویم،‌ بهتر است که کمی در مورد خود دماوند صحبت کنیم. دماوند یکی از شهرهای استان تهران و مرکز شهرستان دماوند است. شهرداری دماوند در سال ۱۳۱۲ تأسیس شد. دماوند و اطراف آن به شماره ۵۶ در آثار ملی ایران در ۲۴ شهریور ۱۳۱۰ ثبت و همچنین به عنوان شهر نمونه گردشگری ایران نیز برگزیده شده‌ است.

کابینت سازی در دماوند

کابینت سازی در دماوند

این شهر از رشد و توسعه قصبه دماوند به وجود آمده‌است، که به خط مستقیم در فاصله ۲۵ کیلومتری جنوب شرقی کوه دماوند و ۷۴ کیلومتری شرق شهر تهران قرار دارد. ارتفاع این شهر از سطح دریا ۱۹۶۰ متر و توسط چند رود مشروب می‌شود، یکی از مشرق که از دریاچه تار سرچشمه می‌گیرد و دیگری از شمال غربی که از مشا و تیزاب سرچشمه گرفته و پس از پیوستن به یکدیگر رود دماوند را تشکیل می‌دهند.

کسب اطلاعات بیشتر: بهترین کابینت سازی در رودهن

اما نوبتی هم که باشد نوبت آن است که در بحث کابینت سازی در دماوند یا همان کابینت سازی دماوند، کمی هم در مورد خود کابینت های آشپزخانه صحبت کنیم. دکوراسیون هر منزل از جمله موارد موثر در زیبایی هر منزل به شمار می رود.در این میان دکوراسیون آشپزخانه نقش بسزایی در جذابیت فضای خانه دارد.انتخاب کابینت های مناسب هر آشپزخانه از نظر طرح، رنگ و نوع آن و در کنار هماهنگی با وسایل مدرن تکمیل کننده زیبایی هر آشپزخانه خواهد بود.

خانم های خانه دار در طول روز بیشتر اوقات خود را در آشپزخانه سپری می کنند به همین دلیل طراحی مناسب کابینت در آشپزخانه خود موجب احساس راحتی و دسترسی آسان به وسایل و مواد غذایی باعث آزادی عمل در آشپزی خواهد بود. شرکت کابینت سازی در دماوند نف دکور با بهره گیری از کارشناسان و متخصصین باتجربه و خلاق در امر طراحی انواع کابینت آشپزخانه شما را در این امر یاری می کند.

طراحی کابینت در دماوند

به بخش اصلی مقاله یعنی کابینت سازی در دماوند رسیدیم. هر کسب و کاری برای این که خدمت خود را ارائه دهد یا محصول خود را تولید نماید یکسری مراحل مشخصی را طی می کند. در مورد کابینت سازی دماوند هم قصه به همین شکل است. از همین رو برای افزایش اطلاعات شما عزیزان در مورد کابینت های آشپزخانه و روند نصب آن ها، یکسری از مراحل کاری که توسط شرکت کابینت سازی در دماوند معتبر نف دکور صورت می گیرند را در زیر با هم می بینیم.

اندازه‌ گیری کابینت‌ها: در اولین مرحله از روند کاری شرکت کابینت سازی در دماوند نف دکور ابتدا نصاب با مراجعه به محل سطوح مورد نیاز کابینت سازی را اندازه گرفته و سپس محاسبات خود را برای خرید چوب کابینت و ابزار موردنیاز انجام می‌دهد.

اندازه‌ گیری درب کابینت و طبقات: در این مرحله با توجه به ابعاد کابینت‌ ها، نصاب اقدام به محاسبه ابعاد درب‌های کابینت و طبقات کرده و برای برش آنها اقدام می‌کند. درهنگام اندازه‌گیری درب و طبقات کابیت‌ها رعایت یکسری نکات فنی لازم است.

چسباندن زوار درب ‌ها و طبقات: بعلت اینکه درب‌های کابینت و طبقات برش داده می‌شوند لذا نقاط برش خورده ظاهر جالبی نخواهند داشت بهمین منظور این قسمت‌های برش خورده که در معرض دید هستند با استفاده از نوارهای پی وی سی یا زوار پوشش داده می‌شوند. این نوارها می‌بایست در کارگاه و قبل از شروع عملیات کابینت سازی در دماوند انجام شود.

مرحله نصب کابینت دیواری: در اولین مرحله از کار کابینت سازی در دماوند پس از اندازه ‌گیری و انتقال چوب‌ها به محل موردنظر، نصب قطعات کابینت دیوار است. برای نصب کابینت دیواری معمولا از روش اتصال 45 درجه استفاده می ‌شود. در این روش ابتدا دو تکه چوب به شکل مستطیل برش داده شده و با زاویه 45 درجه بهم متصل می‌شوند.

کابینت سازی در دماوند

کابینت سازی در دماوند

مرحله نصب کابینت زمینی: پس از اجرای کابینت‌های دیواری نوبت به کابینت‌های زمینی می‌شود. برای نصب کابینت‌های زمینی، ابتدا کابینت زمینی مونتاژ شده و به محل نصب آورده می‌شود. نصاب کابینت با تنظیم پایه‌های کابینت اقدام به تنظیم ارتفاع کابینت می‌کند، سپس از مونتاژ کابینت آنرا برروی دیوار مربوطه پرچ می‌کنند.

نصب صفحه کابینت زمینی: کابینت‌ های زمینی بعلت اینکه در معرض فشار ناشی از لوازم خانه و همچنین عملیات کار با ابزار آشپزخانه میباشند، می‌بایست مستحکم‌ تر از دیواره کابینت ‌ها طراحی شوند؛ از این رو صفحه کابینت دارای استحکام و ضخامت بیشتری است، به همین دلیل نصب صفحه کابینت در کابینت سازی در دماوند طی فرآیند جداگانه‌ای انجام می‌شود.

کسب اطلاعات بیشتر: بهترین کابینت سازی در تهران

نصب درب کابینت و دستگیره‌ها: در این مرحله که عمدتا در محل انجام می‌شود،درب کابینت‌ ها سوراخ شده و لولا و دستگیره آنها نصب می‌ شود. پس از نصب لولا برروی درب کابینت، نوبت به نصب لولا برروی بدنه اصلی کابینت میرسد. تنظیم درب‌ها بطوریکه براحتی بازوبسته شوند، کاری است که نصابان حرفه ‌ای شرکت کابینت سازی در دماوند نف دکور بسیار خوب آن را انجام می‌دهند.

شرکت کابینت سازی در دماوند

در طول مقاله سعی شد تا با بیان مطالبی مثل شرکت کابینت سازی در دماوند، کابینت سازی دماوند و… به اطلاعات شما عزیزی که به دنبال سفارش کابینت آشپزخانه به کابینت سازی در دماوند هستید، کمی افزوده شود. اما در مورد قیمت کابینت آشپزخانه و سایر شرایط اجرای کابینت آشپزخانه هم باید گفت که چه چیزی احتمالاً می تواند بر کل پروژه شما مانند بودجه حاکم باشد؟ این یک عامل بر هر چیز دیگری در پروژه حاکم است. از همین رو در صورتی که می خواهید از قیمت و شرایط اجرای انواع کابینت های آشپزخانه مطلع شوید، به شما توصیه می شود که سری به سایت نف دکور که یکی از بهترین سایت ها و شرکت های حوزه طراحی و تولید کابینت در تهران و دماوند می باشد مراجعه نمایید.

ارسال یک نظر