طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا
کابینت سازی در پردیس

اگر که به دنبال یک کابینت سازی در پردیس خوب و حرفه ای هستید، ادامه بحث امروز را از دست ندهید. پردیس یکی از مناطق پر جمعیت و جدید استان تهران می باشد که دارای جمعیتی زیاد و قابل توجه است. پردیس در شرق با مناطقی مثل رودهن، بومهن، دماوند، فیروزکوه و… همسایه است و از غرب با شهر تهران همسایگی دارد. درست به مانند ساکنین همه شهر های دیگر، یکی از مسائل مهمی که برای مردم پردس و به خصوص آن هایی که به دنبال سفارش و اجرای کابینت در خانه شان هستند وجود دارد، این است که از کجا باید یک کابینت سازی خوب و معتبر پیدا کنند. در صورتی که شما هم ساکن پردیس هستید و به دنبال یک کابینت سازی در پردیس معتبر می گردید، در ادامه بحث هم همراه نف دکور باشید تا با موضوعاتی مثل طراحی کابینت در پردیس، کابینت سازی در پردیس، سفارش کابینت در پردیس و… بیشتر آشنا شوید. طراحی انواع کابینت آشپزخانه با نف دکور.

بهترین کابینت سازی در پردیس

بدون فوت وقت به سراغ بحث اصلی یعنی کابینت سازی در پردیس می رویم. ساخت کابینت آشپزخانه بخشی از دکوراسیون داخلی منازل است و از اهمیت زیادی برخوردار است. آشپزخانه فضایی برای پخت و پز غذا و همچنین محلی برای غذا خوردن اعضای خانواده است. طراحی و ساخت کابینت با رنگبندی و متریال مختلف، فضای آشپزخانه را دلپذیرتر می کند. کسانی که به‌ زیبایی خانه‌شان اهمیت می‌دهند توجه زیادی به آشپزخانه دارند، زیرا بخش مهمی از زیبایی یک خانه به آشپزخانه اختصاص دارد. زیبایی آشپزخانه نیز به زیبایی کابینت‌های آن بستگی دارد، اما علاوه بر زیبایی ظاهری کابینت‌ها، به دو نکته‌ی دیگر باید توجه داشت؛ یکی آن‌که کابینت‌ها باید جنس مناسبی داشته باشند و دوم آن‌که باید به‌خوبی و به‌طور اصولی نصب شوند. امروزه دیگر در تمامی آشپزخانه‌ها، از کابینت استفاده می‌شود زیرا این وسیله کمک می‌کند تا به وسایل و ابزار آشپزخانه نظم و ترتیب بدهیم.به همین دلیل فقط یک واحد مسکونی تازه‌ساخت نیست که نیاز به ساخت کابینت دارد، بلکه موارد دیگری نیز وجود دارند که باعث نیاز ما به خدمات کابینت سازی در پردیس می‌شود. رایج‌ترینِ این شرایط عبارت‌اند از:

کسب اطلاعات بیشتر: کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران

 • نیاز به ساخت کابینت‌های سفارشی با جنس‌های مختلف نیاز به تعویض کابینت‌ها (چه برای تغییر دکوراسیون و چه برای استفاده از کابینت‌های مدرن و جدید).
 • کم بودن کابینت‌ها و نیاز به افزایش آن‌ها بروز مشکل در کابینت (به‌عنوان‌مثال خرابی لولا، خرابی دستگیره، لق‌شدن کابینت‌های زمینی و مشکلات دیگر).
کابینت سازی در پردیس

کابینت سازی در پردیس

معمولاً در چنین مواقعی از یک کابینت سازی در پردیس خوب و معتبر می‌خواهیم که به ما کمک کند. اما به جز این بحث یکسری اصول اولیه هستند که شما در زمان یافتن یک کابینت سازی در پردیس معتبر مثل شرکت معتبر نف دکور، باید آن ها را مد نظر قرار دهید و حواستان هم باشد که شرکت کابینت سازی ای که برای طراحی کابینت در پردیس انتخاب کردید هم آن ها را مد نظر قرار داده باشد تا کابینت های مطلوب شما در خانه تان اجرا شوند. به طور کلی باید گفت که ساخت کابینت آشپزخانه توسط کابینت سازی در پردیس طبق استانداردهای مشخصی به شرح زیر انجام می گردد.

 • به طور معمول عمق کابینت زمینی 55 سانتی متر می باشد.
 • ارتفاع کابینت زمینی بدون صفحه و پایه 72 سانتی متر است.
 • عمق کابینت هوایی 35 سانتی متر می باشد.
 • ارتفاع پاخور (پایه کابینت) 14 سانتی متر می باشد.
 • تعداد طبقات کابینت هوایی حداکثر 2 عدد می باشد.
 • یونیت زمینی حداکثر 1 یک طبقه دارد.
 • تعداد طبقات کابینت زمینی ایستاده حداکثر 4 عدد می باشد.
 • ارتفاع تاج حداکثر 12 سانتی متر می باشد.
 • ارتفاع لب چراغی حداکثر 7 سانتی متر می باشد.

کسب اطلاعات بیشتر: کابینت ام دی اف بهتره یا های گلاس

البته تمامی این اعداد تنها استاندارد بوده و در صورت توافق کارفرما، ابعاد بیشتر نیز سفارشی سازی می گردد.

 لازم به ذکر است در صورت تغییر استانداردها، ضرایب محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه در کابینت سازی در پردیس نیز تغییر می یابد.

طراحی کابینت در پردیس

یکی از نکات دیگری هم که در مورد سفارش کابینت در پردیس به کابینت سازی در پردیس باید بدانید، این است که طراحی کابینت در پردیس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. یکی بحثی در طراحی کابینت آشپزخانه در پردیس وجود دارد تحت عنوان نحوه چیدمان و شکل کلی آشپزخانه که مطابق همان اجرا و ساخت کابینت ها انجام می گیرد. برای ساخت کابینت با توجه به نوع ساخت و طراحی آشپزخانه چیدمان های استاندارد و مشخصی تعریف شده است که در زیر یکسری از آن ها را با هم مشاهده می کنیم.

کابینت آشپزخانه U شکل: این آشپزخانه که طراحی آن توسط کابینت سازی در پردیس صورت میگیرد از سه دیوار تشکیل شده است که دو دیوار به صورت موازی و روبروی یکدیگر قرار گرفته اند و یک دیوار میانی این دو دیوار موازی را به هم متصل می کند. در آشپزخانه های U شکل شما سه دیوار در اختیار دارید که که می توانید کابینت ها را بر روی این سه دیوار نصب کنید به همین دلیل محدودیت فضا برای نگهداری ظروف آشپزخانه نخواهید داشت.

کسب اطلاعات بیشتر: هزینه طراحی کابینت آشپزخانه چقدر است؟

کابینت سازی در پردیس

کابینت سازی در پردیس

کابینت اشپزخانه L شکل: در کابینت سازی در پردیس، این طراحی بر اساس طول دو دیوار می تواند یک فضای مربع و یا مستطیل را برایتان تداعی کند. اما طراحان داخلی در ارتباط با اشپزخانه هایی که به صورت L بوده و یکی از دیوار های آن طول بیشتری دارد توصیه می کنند که کابینت های هوایی را روی دیواری که ضلع بلند تری دارد نصب کنید و اگر لازم استت کابینت های بلند و مرتفعی دارید تا حد امکان در ضلع کوچکتر و نزدیک به پنجره در صورت وجود قرار ندهید تا مانع از ورود نور طبیعی نشود.

کابینت آشپزخانه خطی: در بحث طراحی کابینت توسط کابینت سازی در پردیس این را بدانید که این مدل از اجرای کابینت تنها روی یک دیوار انجام می شود. اگرچه چیدمان اصلی این آشپزخانه بر روی یک خط انجام می شود و نمیتوان مثلث استاندارد دسترسی به اشپزخانه را در آن رعایت کرد اما برای خانه هایی که متراژ کمتر از 50 دارند بهترین انتخاب است. کمترین فضا را آشپزخانه اشغال می کند و این برایتان بسیار مفید خواهد بود.

کابینت آشپزخانه موازی: محل قرار گیری کابینت ها در آشپزخانه در این نوع از طراحی کابینت آشپزخانه ها که توسط کابینت سازی در پردیس صورت می گیرد، بر روی دو دیوار روبروی هم و به صورت موازی است. اگرچه فضای زیادی عموما بین فاصلاه دو دیوار اشپزخانه نیست اما در صورتی که طول دیوار ها زیاد باشد شما بابت جایدهی ظروف خود در کابینت ها با مشکلی مواجه نخواهید شد. از طرفی به دلیل فضای نزدیک به هم ببین دو ردیف کابینت کار شده شما براحتی می توانید در این آشپزخانه ها فعالیت کنید اما اگر تعداد افرادیی که در آشپزخانه حضور دارند بیشتر شود کار کمی برایتان سخت می شود.

سفارش کابینت در پردیس

مباحثی در طی مقاله کابینت سازی در پردیس مثل طراحی کابینت در پردیس، سفارش کابینت در پردیس، کابینت سازی در پردیس عنوان شدند که امید است برای شما مفید و کاربردی واقع شده باشند. هزینه یک موضوع اساسی در سفارش کابینت در است. در ابتدا بهتر است هدفتان از بازسازی یا خرید کابینت ها را بدانید. با توجه به قیمت هایی که روز به روز متغیر میشوند باید کمی هوشمندانه تر به جلو حرکت کرد تا ضرر نکنیم. در صنعت کابینت سازی در پردیس یا هر جای دیگری نمونه های مختلفی از متریال وجود دارد که باعث شده افراد به آشپزخانه های محبوب خود برسند. سعی کنید در ابتدا با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید با یک شخص کابینت کار مشورت کنید و از آن بخواهید که براورد هزینه را بهتان بگوید. این کار باعث میشود که صرفه جویی در هزینه ها انجام شود و حتی متریال بهتری هم انتخاب کنید. قطعا که متریال با کیفیت قیمت بیشتری دارند، برای همین بهتر است اگر میخواهید کابینت های جدیدی برای دکوراسیون آشپزخانه خریداری کنید بهترین ها را بخرید. با این کار سالیان سال از هزینه های اضافی معاف میشود. در نهایت اما به شمایی که به دنبال یک کابینت سازی در پردیس خوب و معتبر و سفارش کابینت در پردیس هستید توصیه می شود که حتما سری هم به سایت معتبر نف دکور که یکی از بهترین کابینت سازی ها در تهران می باشد، بزنید.

ارسال یک نظر