طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا
50 مدل کابینت آشپزخانه لوکس و لاکچری

کابینت لاکچری 2023

وقتی صحبت از خرید بهترین و زیبا ترین مدل های کابینت های کابینت در بازار می شود، همه به فکر خرید کابینت لاکچری ۲۰۲۳ می افتند. کابینت ها مهم ترین و اصلی ترین بخش آشپزخانه ها هستند و زیبایی یک آشپزخانه به مدل کابینت و رنگ های آن بستگی دارد. به عبارتی دیگر می توان گفت که کابینت ها قلب آشپزخانه هستند. از این رو بسیاری از افراد حساسیت زیادی در انتخاب مدل کابینت و انواع رنگ های آن به خرج می دهند و زیبایی آن برای این افراد اهمیت خیلی خاصی دارد.

خوشبختانه در طی مرور زمان و با پیشرفت صنعت کابینت سازی، انواع مدل های کابینت لاکچری ۲۰۲۳ در رنگ های متنوع و بسیار زیبا وارد بازار شده اند که باعث شده است دست شما برای انتخاب این کابینت ها باز باشد.

اگر می خواهید با کابینت لاکچری ۲۰۲۳ و عناوین دیگری از جمله کابینت لاکچری سفید، کابینت آشپزخانه لاکچری، کابینت لاکچری ۲۰۲۳ مدرن، ساخت کابینت لاکچری در تهران، عکس کابینت لاکچری، قیمت کابینت لاکچری، کابینت لاکچری جدید، کابینت لاکچری ایرانی، کابینت لاکچری هایگلاس، خرید کابینت لاکچری ۱۴۰۲ و … بیشتر آشنا شوید به شما پیشنهاد می شود که در ادامه هم همراه با کابینت سازی نف دکور بمانید.

انواع کابینت لاکچری ۲۰۲۳

وقتی درباره ی کابینت لاکچری ۲۰۲۳ صحبت می شود، هر کسی بر اساس برداشت خود، کابینت لاکچری آشپزخانه را انتخاب می کند. بنابراین نظرات متفاوتی در این رابطه وجود دارد اما یک نقطه مشترک بین تمام کسانی که به دنبال کابینت لاکچری جدید هستند وجود دارد. این نقطه مشترک قیمت بالای کابینت و یا به عبارتی دیگر استفاده از بهترین متریال ها برای ساخت این کابینت می باشد. کابینت های لاکچری در رنگ های مختلفی طراحی و تولید می شوند که از جمله آن ها می توان به کابینت لاکچری سفید، کابینت لاکچری قهوه ای، کابینت لاکچری کرمی و … اشاره کرد.

کابینت لاکچری 2023

کابینت لاکچری 2023

کابینت لاکچری سفید

همان طور که اشاره شد کابینت لاکچری ۲۰۲۳ در رنگ های مختلفی طراحی و تولید شده اند که در ادامه به معرفی برخی از آن ها پرداخته شده است:

مشاهده پرفروش ترین کابینت های آشپزخانه

کابینت لاکچری سفید: اولین مورد از انواع کابینت های لاکچری، رنگ سفید این نوع از کابینت ها نی باشد. محبوب ترین و پر استفاده ترین رنگ کابینت های لاکچری، رنگ سفید می باشد و در مقایسه با سایر رنگ های کابینت ها، فروش بیشتری دارد. رنگ سفید آرامش خاصی را به آشپزخانه می بخشد و شاید همین موضوع باعث شده است که پر استفاده ترین رنگ در بین کابینت ها باشد. می توانید نمونه کار کابینت هایگلاس سفید را مشاهده کنید.

کابینت لاکچری قهوه ای: یکی دیگر از انواع رنگ های مورد استفاده در کابینت های لاکچری، رنگ قهوه ای می باشد که طرفداران خاص خود را دارد. از آن جایی که رنگ قهوه ای در کابینت ها شبیه رنگ چوب می باشد، حس طبیعت را درون آشپزخانه می بخشد. همچنین رنگ قهوه ای در کابینت های لاکچری را با دیگر رنگ ها ترکیب می کنند که زیبایی خاصی را به کابینت ها می دهد.

کابینت لاکچری کرمی: آخرین مورد از انواع رنگ های به کار رفته در کابینت لاکچری ۲۰۲۳، رنگ کرمی است. رنگ کرمی نیز درست به اندازه دیگر رنگ ها زیبایی خیلی خاصی را به آشپزخانه می دهد. ویژگی این رنگ ها این است که ترکیب کردن آن با دیگر رنگ ها زیبایی خاصی به کابینت می دهد. تمامی رنگ هایی که گفته شد هم در کابینت لاکچری ایرانی و هم در کابینت های لاکچری خارجی به کار می روند و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود یکی از این رنگ ها را انتخاب نموده و نسبت به خرید کابینت لاکچری ۱۴۰۲ اقدام کنید.

کابینت آشپزخانه لاکچری

کابینت لاکچری آشپزخانه علاوه بر این که در رنگ های مختلفی طراحی شده است، مدل های مختلف و متنوعی نیز از این کابینت ها در بازار وجود دارد. به طور کلی کابینت لاکچری ۲۰۲۳ در سه دسته کابینت لاکچری کلاسیک، کابینت لاکچری مدرن، کابینت لاکچری نئو کلاسیک تقسیم بندی می شوند که در ادامه ویژگی های هر کدام از آن ها به شما توضیح داده شده اند.

کابینت آشپزخانه لوکس 2023

کابینت آشپزخانه لوکس 2023

کابینت لاکچری کلاسیک: یکی از انواع کابینت لاکچری ۲۰۲۳، کابینت لاکچری کلاسیک می باشد. این نوع از کابینت ها به داشتن طرح های شلوغ که با استفاده از دستگاه سی ان سی طراحی شده اند، معروف هستند. کابینت لاکچری کلاسیک شامل کابینت های تمام چوب، کابینت های ممبران و کابینت های طرح چوب می شوند. یکی از لوکس ترین و گران ترین کابینت های لاکچری، کابینت های تمام چوب می باشند.

کابینت های کلاسیک چوبی، به دلیل این که از چوب طبیعی برای ساخت آن ها استفاده شده است، قیمت بسیار بالایی دارند. البته بهتر است این را هم بدانید که که این نوع از کابینت ها از نظر جنس، در تعداد محدودی تولید می شوند چرا که نمی توان از هر چوبی برای ساخت کابینت های لاکچری تمام چوب استفاده نمود. کابینت های ممبران نیز جزو کابینت های لاکچری کلاسیک می باشند که از نظر ظاهری شباهت زیادی به کابینت های طرح تمام چوب دارند. این نوع از کابینت از نظر قیمت نسبت به کابینت های چوبی، به صرفه تر می باشند.

کابینت آشپزخانه لوکس

کابینت لاکچری ۲۰۲۳ مدرن نیز در طی مرور زمان، در طرح ها و رنگ های مختلفی وارد بازار شده است که در طی این مدت، طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. کابینت های لاکچری ۲۰۲۳ مدرن از نظر ظاهری کاملا متفاوت با کابینت های لاکچری کلاسیک می باشند. در این نوع از کابینت ها دیگر خبری از طرح های شلوغ نمی باشد و از طرح های کاملا ساده در ساخت آن ها استفاده شده است.

کابینت های لاکچری مدرن مدل های مختلفی مانند کابینت لوکس هایگلاس، کابینت آشپزخانه ام دی اف، کابینت لاکچری ملامینه را شامل می شود. کابینت های لاکچری ام دی اف به دلیل استفاده از ورقه ام دی اف در ساخت آن ها، قیمت بسیار به صرفه تری نسبت به کابینت های دیگر مانند کابینت های چوبی دارند. ویژگی کابینت لاکچری ۲۰۲۳ مدرن از نوع ام دی اف ، مقاومت بالای آن ها در برابر رطوبت می باشد. از این رو می توان نتیجه گرفت که در مکان هایی که مقدار رطوبت در آن ها بالا می باشد، استفاده کردن از این نوع کابینت ها مناسب می باشد.

کابینت آشپزخانه لاکچری جدید

کابینت آشپزخانه لاکچری جدید

ساخت کابینت لاکچری در تهران

آخرین مورد از انواع کابینت لاکچری ۲۰۲۳، کابینت های لاکچری سبک نئو کلاسیک می باشند که در ساخت کابینت لاکچری در تهران به کار می روند. به طور کلی کابینت های لاکچری نئو کلاسیک ترکیبی از کابینت های لاکچری سبک کلاسیک و سبک مدرن می باشند. به عبارتی دیگر می توان گفت که در این نوع از کابینت ها نقوش زیبا و مختلفی توسط دستگاه سی ان سی طراحی شده است اما مقدار این نقش ها به اندازه کابینت های کلاسیک نمی باشد.

از طرفی دیگر این نوع از کابینت ها به اندازه کابینت های مدرن ساده نمی باشند. کابینت لاکچری ۲۰۲۳ در سبک نئو کلاسیک در مدل های متنوعی مانند کابینت های پولیشی، کابینت های پوششی و کابینت های انزو طراحی شده اند. کابینت های انزو کابینت هایی هستند که معمولا یک روکش پی وی سی را به همراه دارند. ویژگی این نوع از کابینت ها، براق بودن و درخشندگی زیاد آن ها می باشد.

این ویژگی باعث شده است که این نوع از کابینت ها در گذشت زمان طرفداران زیادی پیدا کند. همچنین بهتر است بدانید که کابینت های انزو برای اولین بار توسط یک شرکت ایتالیایی وارد بازار کابینت در ایران شده است. کابینت های پولیشی نیز به کابینت هایی گفته می شود که از ام دی اف خام تشکیل شده اند. در این نوع از کابینت ها، در ابتدا طرح های متنوعی توسط دستگاه سی ان سی بر روی بدنه کابینت زده می شود و پس از آن کابینت ها سمباده کشی و رنگ آمیزی می شوند.

قیمت کابینت لاکچری در تهران

قیمت کابینت لاکچری در تهران

قیمت کابینت لاکچری

نوبتی هم که باشد نوبت این است که در رابطه با قیمت کابینت لاکچری سخن بگوییم. تعیین قیمت مشخص و دقیق برای هر چیزی کار بسیار دشواری می باشد. چرا که قیمت گذاری برای هر محصولی به موارد زیادی بستگی دارد. قیمت گذاری برای کابینت لاکچری ۲۰۲۳ نیز به همین گونه می باشد. قیمت کابینت لاکچری می تواند به موارد زیادی مانند نوع آن، کیفیت کابینت، رنگ کابینت و … بستگی دارد.

باید توجه داشته باشید که در بازار کابینت سازی، جنس های نا مرغوب و بی کیفیت نیز وجود دارد که قیمت آن ها پایین تر می باشد. اما تهیه این کابینت ها می تواند در آینده هزینه های دیگری مانند تعمیر کابینت را به همراه داشته باشد. بنابراین بهتر است از کیفیت مناسب کابینت در خرید کابینت لاکچری ۲۰۲۳، دقت کافی را به خرج دهید. برای مشاهده هر متر قیمت کابینت آشپزخانه در جنس های مختلف همین حالا می توانید روی لینک مورد نظر کلیک کنید و به صورت آنلاین مشاهده کنید.

کابینت لاکچری جدید

امروزه با پیشرفتی که صنعت کابینت سازی داشته است، کابینت لاکچری جدید در مدل ها و طرح های مختلفی طراحی و وارد بازار شده اند. به طور کلی کابینت لاکچری ۲۰۲۳ باید ویژگی های خاصی داشته باشد که در ادامه برخی از آن ها برای شما نام برده شده است:

استفاده از بهترین متریال برای ساخت ریل ها و جک ها در کابینت.

استفاده از دستگیره های مخفی در کابینت های لاکچری سبک مدرن.

به کار بردن طرح های خاص و جذاب.

استفاده از رنگ های متناسب با دکوراسیون خانه.

خرید کابینت لاکچری ارزان قیمت

خرید کابینت لاکچری ارزان قیمت

کابینت لوکس ایرانی

بسیاری از افراد بر این باورند که کابینت لاکچری خارجی از کیفیت بهتر و ماندگاری بالاتری نسبت به کابینت لاکچری ایرانی برخورد دار می باشد. اما باید بدانید که در سال های گذشته شرکت های کابینت سازی در ایران نیز پیشرفت های زیادی داشته اند و کیفیت ساخت کابینت لاکچری ۲۰۲۳ در آن ها درست به اندازه شرکت های خارجی بالا می باشد. امروزه کابینت لاکچری ایرانی نسبت به گذشته پر استفاده تر و محبوب تر شده است و مدل های بسیار زیبا در رنگ های متنوع از آن طراحی شده است.

کابینت لاکچری هایگلاس

کابینت لاکچری هایگلاس از دسته کابینت لاکچری ۲۰۲۳ مدرن می باشد که در این سال ها طرفداران زیادی پیدا کرده است و به مقدار نسبتا زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. مهم ترین ویژگی کابینت لاکچری ۲۰۲۳ در سبک هایگلاس، مقاومت بالای آن ها در برابر ضربه های احتمالی می باشد. این موضوع به این دلیل است که در این کابینت ها یک ورقه ضخیم ام دی اف به کار رفته است و مقاومت این نوع از کابینت ها دو چندان کرده است. مقاومت بالای کابینت هایگلاس باعث شده است ‌که ماندگاری آن ها نیز بالا تر برود.

یکی دیگر از ویژگی های کابینت هایگلاس جدید این است که در این نوع از کابینت ها، دستگیره به کار گرفته نمی شود. استفاده نکردن از دستگیره در کابینت های هایگلاس ظاهر خاصی برای این نوع از کابینت ها به وجود آورده است. امروزه کابینت های هیگلاس در رنگ های مختلفی مانند سفید، مشکی، قهوه ای، خاکستری و … وارو بازار شده است که شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود یکی از این رنگ ها را انتخاب نموده و از آن استفاده کنید.

عکس کابینت لاکچری و لوکس

عکس کابینت لاکچری و لوکس

خرید کابینت لاکچری ۱۴۰۲

امید است مطالب بیان شده در طی بحث کابینت لاکچری ۲۰۲۳ و عناوین دیگری مثل کابینت لاکچری سفید، کابینت لاکچری آشپزخانه، کابینت لاکچری ۲۰۲۳ مدرن، ساخت کابینت لاکچری در تهران، عکس کابینت لاکچری، قیمت کابینت لاکچری، کابینت لاکچری جدید، کابینت لاکچری ایرانی، کابینت لاکچری هایگلاس، خرید کابینت لاکچری ۱۴۰۲ به اندازه کافی برای شما مفید بوده و در بالا بردن سطح آگاهی شما در رابطه با این نوع از کابینت ها موثر بوده باشد.

اگر به دنبال خرید کابینت لاکچری ۱۴۰۲ می باشید، به شما توصیه می شود که به سایت نف دکور که یکی از بهترین و حرفه ای ترین مراکز معتبر برای خرید کابینت لاکچری ۲۰۲۳ می باشد مراجعه بفرمایید و سوالات خود را با مشاوران این مجموعه که همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند، در میان بگذارید.

عکس کابینت لاکچری و مدرن

مورد بعدی در رابطه با عکس کابینت لاکچری می باشد. مشاهده عکس های این نوع از کابینت ها می تواند کمک زیادی به شما در انتخاب کابینت مد نظرتان و در نهایت خرید محصول مورد نظر کند. همان طور که شما هم می دانید بهتر است برای خرید هر چیزی از جمله کابینت لاکچری ۲۰۲۳، در ابتدا به طور کامل تحقیق کنید و سپس اقدام به خرید آن کنید.

عکس کابینت لوکس و جدید

عکس کابینت لوکس و جدید

عکس کابینت لوکس و لاکچری

عکس کابینت لوکس و لاکچری

عکس کابینت لوکس و لاکچری

عکس کابینت لوکس و لاکچری

عکس کابینت لوکس و لاکچری

عکس کابینت لوکس و لاکچری

عکس کابینت لوکس و لاکچری

عکس کابینت لوکس و لاکچری

عکس کابینت لوکس و لاکچری

عکس کابینت لوکس و لاکچری

ارسال یک نظر