طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا
انواع کابینت مینیمال ساده و شیک

اگر یک آشپزخانه با متراژ کوچک داشته باشید قطعا نام کابینت مینیمال را شنیده اید. الگوهای ساده ای که برای دکوراسیون اشپزخانه استفاده می شود و به هیچ وجه شلوغی خاصی ندارند. به این سبک عموما مینیمالیست گفته می شود. سبک مینیمال عامه پسند است و کمتر کسی را خسته می کند. این سبک به آشپزخانه ها هم وارد شده و بسیاری از افراد از کابینت مینیمال برای دکوراسیون خود استفاده می کنند.

با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد کابینت مینیمال داشته باشید. این مدل کابینت آشپزخانه مینیمال را می توانید در انتهای سایت مشاهده کنید و بهترین مدل را برای آشپزخانه خود در نف دکور سفارش دهید.

کابینت مینیمال چیست؟

بیشترین چیزی که در طراحی کابینت های مینیمال دیده می شود چوب، رنگ سفید و گیاهان می باشند. به جای سفید می توان از مشکی هم استفاده کرد. اگر رنگ مشکی را بیشتر برای آشپزخانه می پسندید می توانید از چوب هم در آن استفاده کنید و یک آشپزخانه مدرن داشته باشید. می توانید با افزودن گل و گیاه آشپزخانه خود را شیک تر کنید.

کنار هم بودن رنگ سفید یا مشکی به همراه چوب و استفاده از گیاهان در این نوع محیط و وجود نور طبیعی باعث می شود محیط بسیار شکیل تر دیده شود. در کار های مینیمال انعطاف پذیری بالایی دیده می شود. امروزه انقدر تنوع آن زیاد شده که طرفدارانش روز به روز بیشتر هم می شود. چون وقت زیادی را در آشپزخانه می گذرانیم پس وجود این آشپزخانه ساده و زیبا کمک می کند کلی از انرژی های بد و استرس مان کم کند.

مطالعه بیشتر: مدل کابینت آشپزخانه 1402

کابینت مینیمال ساده سفید چوبی

کابینت مینیمال ساده سفید چوبی

کابینت آشپزخانه مینیمال

مینیمال در واقع همان ساده گرایی می باشد. کنار هم قرار دادن برخی دکورها باعث ایجاد سبک مینیمال می شود که طرفداران بسیار زیادی در ایران دارد. کابینت آشپزخانه مینیمال بسیار زیباست و در عصر تجمل یک سبک مدرن و به روز محسوب می شود. کارهای ساده و مینیمال بیشتر استفاده می شود و عموما افراد زیادی آن را می پسندند.

مثلا استفاده از رنگ سفید که یک رنگ پرطرفدار است در این سبک بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این رنگ نماد پاکی است و محیط آشپزخانه را شیک تر جلوه می دهد. برای رسیدن به یک آشپزخانه ساده و مینیمال می توانید از نف دکور کمک بخواهید.

استفاده از گیاه در این آشپزخانه ها حس طراوت و تازگی را افزایش می دهد و ترجیحا از گیاه های زنده استفاده کنید. به خصوص که محیط آشپزخانه مان مطلقا سفید باشد. آشپزخانه کاملا سفید می تواند بسیار ساده و شیک باشد و حسابی دلبری کند و چشمان تماشاچی را به بازی بگیرد. همان طور که گفتیم در سبک مینیمال بیشتر از رنگ سفید و مشکی استفاده می شود که بسیار منحصر به فرد و زیباست. در آشپزخانه هایی که بسیار کوچک است و می خواهید از کار مینیمال استفاده کنید، رنگ سفید باعث می شود آن را از تنگی و کوچکی و گرفتگی فضایی در آورد.

مطالعه بیشتر: کابینت مناسب آشپزخانه شما کدام است؟

قیمت کابینت مینیمال

سادگی در کابینت مینیمال باعث شده است که نسبت به کابینت های کار شده قیمت پایین تری داشته باشد. این کار در حین زیبایی قیمت کابینت خوبی دارد و یک کار به صرفه محسوب می شود. ما در نف دکور قصد دارید کارهای شیک و مینیمالی که داری قیمت مناسب باشد را اجرا کنیم. یکی از مهم ترین نکات در رابطه را طراحی کابینت مینیمال حذف وسایل غیر ضروری می باشد. استفاده از رنگ های ترکیبی هم کابینت مینیمال را شیک تر جلوه می دهد.

و در آخر میتوانید مدل های اجرا شده کابینت آشپزخانه مینیمال را تماشا کنید و اگر قصد اجرا و سوالی در مورد کابینت مینیمال دارید میتوانید با مشاورین مجموعه نف دکور ارتباط برقرار کنید.

کابینت مینیمال مدرن تمام سفید

کابینت مینیمال مدرن تمام سفید

مدل کابینت مینیمال

تا اینجا در مورد صرفا رنگ های مشکی و سفید برای کابینت مینیمال صحبت کردیم. اما آشپزخانه های مینیمال تنها محدود به این دو رنگ نمی شوند و می توانید هر رنگ دلخواهی را که نیاز داشتید استفاده کنید. می توانید در کنار رنگ سفید از رنگ های دیگر در برخی از جاها استفاده کنید اما رنگ غالب سفید باشد.

مثلا صفحه روی کابینت را می توانید رنگی غیر از سفید بزنید. داشتن یک رنگ جیغ در میان ترکیب رنگ سفید می تواند یک اشپزخانه شیک برایتان رقم بزند. برای سفارش کابینت مینیمال می توانید با نف دکور همراه باشید.

طراحی کابینت مینیمال

وقتی درباره ی آشپزخانه ی مینیمال صحبت می کنیم، بهتر ست کمی جسارت به خرج بدهیم و ازین رنگ ها فرا تر برویم، مثلا در کنار رنگ سفید استفاده از طرح چوب نیز بسیار کار شیکی می باشد. ترکیب رنگ سفید و چوب یک انتخاب عالی ست که در طرح های آشپزخانه ی مینیمال بسیار پر طرفدار ست و کار بعدی که بهتون معرفی می کنم، این سری ترکیبی ست از استیل و چوب که کار بسیار ساده و زیبایی ست. بعضی آشپزخانه ها در متراژ بزرگ تر هستند ولی می توانید در آن ها هم از این سبک استفاده کنید.

مطالعه بیشتر: کابینت لاکچری 2023

به جز رنگ سفید، در آشپزخانه های مینیمال ترکیب رنگ مسی و مشکی هم زیبا می شود این دو رنگ در کنار هم خیلی خاصه. و بسیار آشپزخانه را شیک و مدرن می کند. در این آشپزخانه می توانید از ترکیب چوب و استیل با هم استفاده کنید. البته نکته ی بعدی که در این محیط اهمیت دارد وجود صندلی هاست که نباید آن ها را دسته کم بگیرید.

مثلا می تواند چراغ آویز ها با صندلی هایی که در آشپزخانه به کار می رود هماهنگ باشد و رنگ شان یکی باشد مثلا در این آشپزخانه ها اکثرا صندلی اپن و چراغ های بالای سرش مشکی ست. این کار جلوه ی مینیمال را کاملا حفظ می کند. آشپزخانه ی مینیمال با این مبل ها و چراغ ها بسیار شیک می شود و در عین سادگی ظاهرش را نیز حفظ می کند.

کابینت آشپزخانه مینیمال چوبی

کابینت آشپزخانه مینیمال چوبی

آشپزخانه مینیمال

وجود یک پنجره رو به بیرون در آشپزخانه مینیمال می تواند محیط را رنگ زیبایی بدهد و به آن تازگی ببخشد. در آشپزخانه ی مینیمال وجود پنجره که نور طبیعی و زیبایی دارد و مانند یک تابلو یا نقاشی می تواند صحنه ی زیبایی ایجاد کند بسیار اهمیت دارد و به آشپزخانه ی مینیمال شما جان می دهد. گاهی هم طراحی و زیبا سازی سقف می تواند یک نقطه ی عطف برای آشپزخانه ی مینیمال باشد. یکی دیگراز روش هایی که می توانید در مورد آشپزخانه ی مینیمال اجرا کنید، استفاده ی درست از اختلاف سطح است. این کار هم یک کار بسیار هوشمندانه برای اجرا در این آشپزخانه می باشد.

مدل اجرا شده کابینت مینیمال سفید

مدل اجرا شده کابینت مینیمال سفید

مدل اجرا شده کابینت مینیمال مدرن

مدل اجرا شده کابینت مینیمال مدرن

مدل اجرا شده کابینت مینیمال سفید مشکی

مدل اجرا شده کابینت مینیمال سفید مشکی

مدل اجرا شده کابینت مینیمال سفید مشکی

مدل اجرا شده کابینت مینیمال سفید مشکی

مدل اجرا شده کابینت مینیمال شیک

مدل اجرا شده کابینت مینیمال شیک

کابینت آشپزخانه مینیمال

کابینت آشپزخانه مینیمال

کابینت آشپزخانه مینیمال

کابینت آشپزخانه مینیمال

ارسال یک نظر