طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا
کابینت پست مدرن چیست؟

کابینت پست مدرن

یکی از انواع کابینت های مدرن، کابینت پست مدرن می باشد. صنعت کابینت سازی در دنیای امروز پیشرفت زیادی نسبت به گذشته خود داشته است و انواع و طرح های مختلفی از آنها وارد بازار شده اند. کابینت ها تاثیر زیادی در ظاهر آشپزخانه و به طور کلی ظاهر خانه دارند به طوری که بسیاری از افراد وسایل خانه خود را با توجه به مدل، طرح و یا رنگ کابینت های آشپزخانه خود ست می کنند. همان طور که به آن اشاره شد امروزه مدل ها و انواع مختلفی از کابینت ها به بازار وارد شده اند که انتخاب کردن یکی از آن ها به دلیل تنوع بالا کمی مشکل به نظر می آید. اما یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین انواع کابینت ها، کابینت های پست مدرن می باشد. برای این که با مطالبی مانند انواع کابینت پست مدرن، مدل های کابینت پست مدرن، ویژگی های کابینت پست مدرن و… بیشتر آشنا شوید در ادامه هم همراه کابینت سازی نف دکور بمانید.

کابینت پست مدرن چیست؟

پیش از آن که درباره ی انواع و مدل های مختلف کابینت های پست مدرن صحبتی شود بهتر است با کابینت های پست مدرن بیشتر آشنا شوید و بدانید که به چه کابینت هایی، کابینت های پست مدرن گفته می شود، و به اصطلاح بدانید که کابینت پست مدرن چیست. کابینت های پست مدرن یکی از انواع کابینت ها می باشند که ظاهری بسیار ساده و به دور از تزئینات بیش از حد شلوغ و منبت کاری های فراوان طراحی شده است که همین موضوع جذابیت این نوع از کابینت ها را دو چندان کرده است. این نوع از کابینت ها نسبت به دیگر انواع کابینت ها از قیمت به صرفه تری برخورد دار هستند. تمامی این موارد و ویژگی ها باعث شده است که انواع کابینت پست مدرن یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین کابینت ها بشوند. کابینت های پست مدرن در انواع مختلفی طراحی شده است که در پاراگراف های بعدی بحث به معرفی آن ها پرداخته شده است.

کابینت پست مدرن

کابینت پست مدرن

انواع کابینت پست مدرن

به طور کلی کابینت های پست مدرن به دسته کابینت های انزو و کابینت های کف تراش تقسیم بندی می شوند. در قسمت پایینی با انواع کابینت پست مدرن آشنا خواهید شد. همچنین برای سفارش کابینت پست مدرن هم می توانید به سایت معتبر نف دکور مراجعه نمایید.

کابینت های انزو: کابینت های انزو یکی از پر طرفدارترین مدل های کابینت پست مدرن می باشند. این نوع از کابینت ها در رنگ های مختلف و متنوعی طراحی شده اند. مهم ترین ویژگی هايي که این نوع از کابینت ها دارند این است که تلفیقی از کابینت های کلاسیک و مدرن در آن ها به کار رفته و همین ویژگی باعث محبوبیت بالای این نوع از کابینت ها شده است که طرفداران خاص خود را دارد. یکی دیگر از ویژگی هایی که می توان برای معرفی کابینت های انزو به آن اشاره نمود طراحی با ضخامت و عمق زیاد در آن ها توسط دستگاه سی ان سی می باشد که ظاهری خاص با آن ها بخشیده است.

کابینت های کف تراش: از دیگر انواع کابینت پست مدرن می توان به کابینت های کف تراش نیز اشاره نمود که طرفداران خاص خود را دارد. از ویژگی های که این نوع از کابینت ها دارند می توان به بدنه ام دی اف آن ها اشاره نمود. همچنین کابینت های کف تراش دارای روکش پی وی سی می باشند که کاملا بر روی بدنه کابینت های کف تراش پرس می شود که در پی آن ماندگاری این نوع از کابینت ها نیز به طور چشمگیری بالا تر می رود.

مدل های کابینت پست مدرن

همان طور که اشاره شد کابینت های پست مدرن نیز مانند دیگر کابینت در مدل های مختلف و متنوعی از هم طراحی می شوند. لازم به ذکر است که مدل های کابینت پست مدرن از جمله کابینت های کف تراش و کابینت های انزو دارای جنس های نامرغوب در بازار نیز می باشند. جنس های نا مرغوب در بازار از قیمت به صرفه تری برخورد دار هستند اما از طرفی دیگر ماندگاری آن ها نیز در برابر نور مستقیم خورشید و یا ضربه های احتمالی و ایجاد خط و خش و خراش های مختلف پایین می باشد. به همین خاطر به شما پیشنهاد می شود که چه برای فهمیدن ویژگی های کابینت پست مدرن و چه برای تهیه انواع کابینت آشپزخانه با بالاترین کیفیت، به سایت معتبر نف دکور مراجعه کنید.

کابینت پست مدرن چیست؟

کابینت پست مدرن چیست؟

ویژگی های کابینت پست مدرن

کابینت های پست مدرن علاوه بر این که در مدل های مختلف طراحی و تولید شده اند ویژگی های متنوعی نیز دارند. در قسمت پایینی این بخش یکسری از ویژگی های کابینت پست مدرن را با هم مشاهده می کنیم.

یکی از ویژگی های کابینت های پست مدرن قرینه بودن طراحی این کابینت ها می باشد که آن ها را به کابینتی خاص و شیک تبدیل کرده است.

کابینت های پست مدرن ترکیبی از کابینت های کلاسیک و کابینت های مدرن می باشد که با توجه به آن می توان نتیجه گرفت که مقدار منبت کاری در این نوع از کابینت ها بسیار کم می باشد.

رنگ هایی که در کابینت های پست مدرن به کار رفته است، دو نوع می باشد. یکی از این رنگ ها پلی استر و دیگری پلی اورتان می باشد. کابینت های با رنگ پلی اورتان کیفیت بهتری نسبت به کابینت های با رنگ پلی استر دارند و ماندگاری آن ها نیز در برابر ضربات احتمالی بیشتر است. از این رو می توان نتیجه گرفت که طبیعتا قیمت بالاتری نیز دارند.

یکی از مزایا و معایب کابینت پست مدرن این است که در کابینت های پست مدرن بر خلاف کابینت های کلاسیک از طرح های بسیار شلوغ و خسته کننده استفاده نشده است. به طور مثال می توان گفت که تاج ها و پاخور های به کار رفته در کابینت های پست مدرن بسیار ساده تر از کابینت های نوع کلاسیک طراحی شده اند.

مزایا و معایب کابینت پست مدرن

استفاده از کابینت های پست مدرن مانند استفاده از دیگر انواع کابینت ها مزایا و معایبی را به همراه دارد. بهتر است پیش از این که درباره رنگ بندی کابینت پست مدرن بدانید، کمی هم درباره مزایا و معایب کابینت پست مدرن بدانید.

مزایای کابینت های پست مدرن

یکی از مزایا در بحث کابینت های پست مدرن که می توان به آن اشاره کرد این است که قیمت به صرفه تری نسبت به کابینت های کلاسیک دارند و می تواند از این لحاظ محبوبیت بسیار بیشتری کسب کند.

از دیگر مزایای انتخاب کابینت های پست مدرن می توان به رنگ بندی های متنوع و بسیار فراوان آن اشاره نمود. در انتخاب رنگ بندی کابینت های پست مدرن به قول معروف دست شما باز است و انتخاب های زیادی در این راه به همراه دارید.

 همچنین شاید بهترین مزایای انتخاب کابینت های پست مدرن این است که ماندگاری بالایی در برابر ضربات و خط و خش ها دارند. البته به این نکته نیز باید توجه داشت که جنس به کار رفته در این نوع از کابینت ها نا مرغوب نباشد چرا که در این صورت کیفیت و ماندگاری آن ها پایین می آید.

کابینت پست مدرن چیست؟

کابینت پست مدرن چیست؟

معایب کابینت های پست مدرن

یکی از معایبی که می توان به کابینت های پست مدرن وارد نمود این موضوع می باشد که مقاومت این نوع از کابینت ها در برابر حرارت در مقایسه با دیگر انواع کابینت ها پایین می باشد.

همچنین یکی دیگر از ایراداتی که به این نوع از کابینت ها وارد می شود مقاومت پایین در برابر رطوبت می باشد. کابینت های پست مدرن در مقایسه با دیگر انواع کابینت ها مقاومت کمی در برابر رطوبت دارند.

رنگ بندی کابینت پست مدرن

همان طور که اشاره شد کابینت های پست مدرن رنگ بندی های متنوعی دارد که این موضوع یکی از ویژگی های مثبت آن ها را نشان می دهد. پیش از این که به سراغ قیمت کابینت پست مدرن برویم، پر استفاده ترین و محبوب ترین رنگ بندی کابینت پست مدرن در بخش زیرین این بخش معرفی شده اند.

رنگ قهوه‌ ای کابینت های پست مدرن: رنگ قهوه ای برای کابینت های پست مدرن یکی از پر طرفدار ترین و پر استفاده ترین رنگ های کابینت های پست مدرن می باشد. از ویژگی های که استفاده از رنگ قهوه ای دارد می توان به این موضوع اشاره نمود که ست کردن دیگر وسایل خانه با کابینت آشپزخانه آسان تر صورت می پذیرد. رنگ قهوه ای برای کابینت های پست مدرن یک انتخاب بسیار مناسب می باشد چرا که می تواند فضای آرام و دل نشینی به خانه ببخشد. همچنین می‌ توانید از رنگ قهوه ای تیره و یا قهوه ای روشن با توجه به سلیقه شخصی خودتان برای کابینت های پست مدرن آشپزخانه استفاده کنید.

رنگ سفید کابینت های پست مدرن: بدون شک و تردید می توان گفت که محبوب ترین رنگ در بین رنگ بندی کابینت های پست مدرن، رنگ سفید می باشد. رنگ سفید نیز درست به اندازه رنگ قهوه ای فضای دلنشین و حس خوبی به کسانی که در آشپزخانه هستند انتقال می دهد و بیخود نیست محبوب ترین رنگ از بین رنگ های موجود برای کابینت های پست مدرن می باشد. از دیگر ویژگی هايي که رنگ های سفید دارند این است که می توان آن ها را با رنگ های دیگری مانند کرمی و قهوه ای و … ترکیب نمود که خود جذابیت خاصی به آشپزخانه می دهد.

کابینت پست مدرن چیست؟

کابینت پست مدرن چیست؟

رنگ طوسی کابینت های پست مدرن: رنگ طوسی نیز از جمله رنگ هایی می باشد که در این نوع از کابینت ها به کار می رود. البته همان طور که شما هم می دانید استفاده بیش از حد و زیاد از رنگ طوسی می تواند کپی خسته کننده و آزار دهنده باشد. به همین دلیل بهتر است رنگ طوسی را در کابینت های پست مدرن با یک رنگ دیگر ترکیب کنید تا جلوه بهتری داشته باشد.

رنگ آبی کابینت های پست مدرن: مورد بعدی رنگ آبی برای انواع کابینت های پست مدرن می باشد. رنگ آبی نیز طرفداران خاص خود را دارد چرا که آرامش خاصی به مخاطب در نگاه اول ارائه می دهد.

قیمت کابینت پست مدرن

نوبتی هم که باشد نوبت این است که پیش از صحبت درباره سفارش کابینت پست مدرن درباره ی قیمت کابینت پست مدرن صحبت شود. همان طور که شما هم می دانید قیمت بسیاری از اجناس را نمی توان به طور دقیقی مشخص نمود. این موضوع متاسفانه در رابطه با قیمت کابینت های پست مدرن نیز صدق می کند چرا که به عوامل مختلفی بستگی دارد. جنس مرغوب و نامرغوبی که در بازار وجود دارد و به طور کلی کیفیت آن ها در قیمت این نوع از کابینت ها تاثیر دارد. همچنین قیمت انواع کابینت ها با هم دیگر تفاوت دارد و بستگی به انتخاب شما دارد. به طور کلی هر کسی با توجه به بودجه شخصی خود می تواند یکی از انواع این نوع از کابینت ها و یا جنس و کیفیت آن ها را نیز انتخاب کند.

کابینت پست مدرن چیست؟

کابینت پست مدرن چیست؟

سفارش کابینت پست مدرن

امید است مطالب بیان شده در طی بحث از جمله مزایا و معایب کابینت پست مدرن، رنگ بندی کابینت پست مدرن، قیمت کابینت پست مدرن و… به اندازه کافی برای شما مفید بوده و در بالا بردن سطح اطلاعات شما در رابطه با این نوع از کابینت ها موثر بوده باشد. برای سفارش کابینت پست مدرن اول از همه به شما توصیه می شود که به طور کامل در رابطه با این نوع از کابینت ها تحقیق کنید و سپس برای تهیه و خرید آن ها به مراکز معتبر و قابل اطمینان مراجعه بفرمایید تا از جنس های با کیفیت بالا بهره مند شوید.

توجه کنید که تهیه جنس مرغوب و با کیفیت بالا از هزینه های احتمالی دوباره برای تعمیر و موارد دیگر جلو گیری می کند. اگر به دنبال یک مرکز معتبر برای سفارش این نوع از کابینت ها هستید به شما پیشنهاد می شود که حتما سری به سایت نف دکور که یکی از مجرب ترین و با سابقه ترین مراکز فروش انواع کابینت های آشپزخانه می باشد، بزنید و از مشاوران این مجموعه که همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند، راهنمایی های لازم را جهت انتخاب هر چه بهتر کابینت مد نظر خودتان بگیرید و از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

ارسال یک نظر