طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا

کابینت هایگلاس مات

یکی از زیباترین انواع رنگ ها برای کابینت آشپزخانه می تواند کابینت هایگلاس مات باشد. کابینت مات از زیر مجموعه کابینت های گلاس می باشد که جزو بهترین نمونه های طراحی آشپزخانه است. این نوع کابینت ها فاقد دستگیره هستند و برای آن ها عموما از دستگیره های مخفی استفاده می شود. البته می توانید برای آشپزخانه خود با کابینت هایگلاس مات از دستگیره هم استفاده کنید.

کابینت های گلاس مات جزو کابینت های مدرن می باشد و برای این سبک عموما از هودهای شومینه ای استفاده می شود. شما می توانید این نوع کابینت را به صورت کاملا ساده و بدون ابزار خوردگی اجرا کنید. اگر آشپزخانه بزرگ و دلبازی دارید پیشنهاد می کنیم حتما از این نوع کابینت برای آشپزخانه خود استفاده کنید.

طراحی کابینت آشپزخانه با نف دکور را از دست ندهید

مزایای کابینت هایگلاس مات

انتخاب کابینت آشپزخانه به عوامل مختلفی بستگی دارد. در وهله اول با توجه به بودجه می بایست جنس کابینت را مشخص کنید. در مرحله دوم ابعاد آشپزخانه را مشخص کنید. امروزه انواع مختلفی از کابینت های گلاس وجود دارد که می توانید برای آشپزخانه خود انتخاب کنید. اما در میان آن ها کابینت های گلاس مات از محبوبیت بالایی برخوردار است. با این حال انتخاب نوع کابینت کاملا سیلقه ای است. برخی از مزایای کابینت هایگلاس مات به شرح زیر می باشد:

  • کابینت هایگلاس مات کثیفی را کمتر نشان می دهد.
  • تمیز کردن این کابینت ها راحت تر است.
  • مقاومت این کابینت ها در برابر خش پذیری بیشتر از هایگلاس براق می باشد.
  • کابینت هایگلاس مات مورد علاقه شیک پسندان است و جلوه خاصی به فضای آشپزخانه می بخشد.
  • استفاده از این کابینت در آشپزخانه با ابعاد بزرگ پیشنهاد می شود.

متریال کابینت هایگلاس مات

جنس بدنه‌ی داخلی کابینت های گلاس مات از ام دی اف سفید انتخاب شده است. جنس درب های این کابینت های گلاس ترک agt است. در این دکور از تاج و زیر چراغ استفاده نشده تا جنبه مدرن کابینت ها حفظ شود. جنس صفحه این کابینت مدرن خاکستری کورین سفید است.

قیمت کابینت های گلاس مات

مهم ترین نکته در مورد انتخاب کابینت آشپزخانه قیمت آن می باشد. شاید در نگاه اول تصور کنید که مدل کابینت هایگلاس حتما باید براق باشد. اما نوع مات یکی از انواع کم نظیر کابینت آشپزخانه است. برای دریافت قیمت این نوع کابینت و دیگر کابینت های آشپزخانه می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

قیمت کابینت آشپزخانه را به صورت آنلاین مشاهده کنید