طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا

کابینت هایگلاس کرم قهوه ای

قیمت کابینت هایگلاس کرم قهوه ای

رگ قهوه ای از جمله رنگ های کابینت می باشد که همیشه مورد استفاده قرار می گیرد و طرفداران خاص خود را دارد. این کابینت علاوه بر زیبایی به دلیل اینکه مانع از نشان دادن لک و کثیفی می شود بسیار مورد توجه است. این رنگ هیچ گاه از مد نمی افتد. بنابراین اگر تمایل دارید که کابینت آشپزخانه خود را قهوه ای با جنس های گلاس کنید می توانید به نف دکور مراجعه کنید و نمونه کار مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مشاهده قیمت کابینت هایگلاس

کابینت هایگلاس کرم قهوه ای روشن

کابینت ها به رنگ قهوه‌ای سادگی و زیبایی خاصی دارند و این مدل کابینت ها برای آشپزخانه ها با فضای بزرگ انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند. همچنین رنگ قهوه ای را می توانید با سایر رنگ ها نظیر سفید و کرم و زرد و … به راحتی ترکیب کنید و دکوراسیونی بی نظیر را در فضای آشپزخانه منزل تان ایجاد نمایید.

عکس کابینت هایگلاس کرم قهوه ای

کابینت ها به رنگ قهوه‌ای روشن برای آشپزخانه ها با فضای کوچک انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می‌شوند و اگر شما تمایل دارید در فضای آشپزخانه های کوچک از این رنگ کابینت استفاده نمایید بهتر است در فضای آشپزخانه نورپردازی مناسبی را طراحی نمایید.

کابینت هایگلاس کرم قهوه ای تیره

کابینت های قهوه ای فندقی و تیره در فضای آشپزخانه گرما و صمیمت خاصی را ایجاد می‌کنند و این مدل کابینت ها برای دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک انتخابی مناسب محسوب می شوند.