طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا

کابینت های گلاس سفید طوسی

کابینت های گلاس سفید طوسی براق

کابینت های هایگلاس گل سرسبد میان انواع کابینت آشپزخانه می باشد چرا که بخش عظیمی از مردم آن ها پسند می کنند و عمده ترین دلیل آن هم سادگی آن می باشد. این کابینت ها در مدل های متنوعی در بازار عرضه شده است که نوع براق آن می تواند آشپزخانه شما روشن تر نمایان کند. برای سفارش می توانید به نف دکور مراجعه کنید.

قیمت کابینت های گلاس سفید طوسی

مهم ترین سوال در ضمن خرید کابینت این است که قیمت هر متر کابینت چقدر است. پیشنهاد می کنیم ابتدا به بخش قیمت انواع کابینت آشپزخانه مراجعه کنید و سپس بهترین و مناسب ترین قیمت را با توجه به جنس و متراژ برای خود انتخاب کنید. در نظر داشته باشید قیمت کابینت هایگلاس در درجه اول به نوع ورق وابسته است.

کابینت های گلاس سفید طوسی بدون دستگیره

کابینت های بدن دستگیره شکلی منظمی را به اشپزخانه شما می دهند اما در این صورت پیشنهاد می کنیم جنسی را انتخاب کنید که رد انگشتان شما بر روی کابینت نماند. شما می توانید بهترین جنس کابینت هایگلاس را انتخاب کنید و آن را سفارش دهید.

کابینت های گلاس سفید طوسی مات

برخی علاقه ای به انعکاس نور ندارند و البته مهم ترین نکته این است که مات بودن کابینت کثیفی را کمتر نمایش می دهد به همین دلیل ترجیح می دهند از کابینت های مات استفاده کنند. برای این کار می توانید به نف دکور مراجعه کنید و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

کابینت های گلاس سفید طوسی روشن

در صورتی که برای دیزاین منزل از طوسی روشن استفاده کرده اید پیشنهاد می کنیم برای دیزاین آشپزخانه نیز از نوع روشن آن استفاده کنید تا سالن شما زیباتر نمایان شود. کابینت های سفید طوسی روشن می تواند آشپزخانه ای جدید و جذاب برای شما باشد.

کابینت های گلاس سفید طوسی اکلیلی

ورق های اکلیلی را دیده اید که برق خاصی دارند. برخی از این ورق ها از جنس هایگلاس می باشند و می توانید از آن ها برای کابینت آشپزخانه خود استفاده کنید. برای سفارش کابینت آشپزخانه می توانید بهترین کابینت سازی در تهران را برگزینید.