طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا

کابینت های گلاس سفید قهوه ای

کابینت های گلاس سفید قهوه ای تیره

رنگ قهوه ای عضو جدا نشدنی در آشپزخانه های ایرانی می باشد چرا که بسیاری از افراد در سن میان سالی ترجیح می دهند از کابینت های گلاس سفید قهوه ای برای آشپزخانه خود استفاده کنند تا هم کثیفی کمتری نمایان شود و هم اینکه با رنگ سفید ظاهر اشپزخانه را تار نکنند. شما می توانید برای آشپزخانه خود از ترکیب رنگ سفید قهوه ای استفاده کنید که توناژ قهوه ای آن وابسته به سلیقه مشتری می باشد و می توانید گزینه دلخواه را استفاده کنید.

کابینت های گلاس سفید قهوه ای سوخته

تضاد همیشه می تواند ظاهر جذابی را رقم بزند. داشتن رنگ سفید در کنار یک رنگ تیره می تواند آشپزخانه شما را جذاب تر کند. بنابراین می توانید برای آشپزخانه خود از رنگ سفید و قهوه ای سوخته استفاده کنید. شما عزیزان می توانید انواع کابینت آشپزخانه را در نف دکور مشاهده کنید و بهترین متریال را متناسب با بودجه برای خود برگزینید.

کابینت های گلاس سفید قهوه ای ایرانی

ترکیب رنگ سفید و قهوه ای در آشپزخانه نمود اشپزخانه ایرانی می باشد. در صورتی که برای متریال آن نیز می خواهید از متریال ایرانی استفاده کنید همین حالا می توانید سفارش خود را ثبت کنید و منتظر تماس طراحان نف دکور باشید.

قیمت کابینت های گلاس سفید قهوه ای

اولین و اصلی ترین سوال هر مشتری در زمینه سفارش کابینت اشپزخانه این است که قیمت هر متر آن چقدر است؟ در ابتدا می توانید قیمت انواع کابینت آشپزخانه را در صفحه مربوطه مشاهده کنید و سپس بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

طراحی کابینت های گلاس سفید قهوه ای

بسیاری از افراد ترجیح می دهند کابینت آماده نخرند و یک طراح بهترین طراحی را برای اشپزخانه داشته باشد این گزینه کمک می کند تا بتوانید از تمامی فضای آشپزخانه استفاده کنید. بهترین کابینت سازی در تهران در حال حاضر نف دکور می باشد که می توانید همین حالا سفارش خود را ثبت کنید.

سفارش کابینت های گلاس سفید قهوه ای

برای سفارش کابینت های گلاس در طرح ها و رنگ های مختلف می توانید نمونه کارهای مجموعه نف دکور را مشاهده کنید و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید و آن را سفارش دهید.

رنگ کابینت های گلاس سفید قهوه ای

اگر علاقه مند به رنگ سفید قهوه ای در ترکیب رنگ اشپزخانه خود هستید می توانید نمونه کارهای کابینت سازی نف دکور را مشاهده کرده و گزینه مناسب را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید.

دستگیره کابینت های گلاس سفید قهوه ای

برای کابینت ها از دستگیره های مختلفی استفاده می شود. در بازار نیز مدل های متنوعی وجود دارد اما مطابق با سلیقه خود می توانید بهترین دستگیره را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید که با ترکیب رنگ کابینت ها نیز همخوانی داشته باشد.