طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا

کابینت های گلاس سفید مشکی

کابینت های گلاس سفید مشکی ساده

طرح های شلوغ دیگر مد نیست و همه به دنبال طرح های ساده می باشند. کابینت آشپزخانه هم جزو مهم ترین دکوراسیون هر خانه ای محسوب می شود و افراد ترجیح می دهند یک دکوراسیون ساده و همه پسند داشته باشند. یکی از بروزترین رنگبندی ها در میان رنگ های کابینت، ترکیب سفید و مشکی می باشد که می توانید آن را با دکوراسیون منزل خود ست کنید.

کابینت های گلاس سفید مشکی اکلیکی

حتما کابینت های براق را دیده اید. کابینت هایی که به تازگی مد شده است و جلوه آشپزخانه را زیباتر می کند. حتما کابینت های براق را دیده اید که در نور کم نمای جالبی را به آشپزخانه می دهند. ترکیبی از رنگ های سفید و مشکی می تواند این زیبایی را دو چندان کند. تنها کافیست برای سفارش با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

قیمت کابینت های گلاس سفید مشکی

یکی از اصلی ترین سوالات هر خریداری قیمت کابینت آشپزخانه هایگلاس می باشد. قیمت کابینت به میزان متراژ آشپزخانه شما و نوع متریالی که انتخاب می کنید وابسته است. برای مشاهده قیمت انواع کابینت آشپزخانه می توانید به وب سایت نف دکور مراجعه کنید.

کابینت هایگلاس ترک سفید مشکی

می دانید که جنس هایگلاس دارای دو مدل می باشد. برخی از آن ها ترک بوده و برخی ایرانی هستند که هریک ویژگی های خاص خود را دارد. برای انتخاب ورق هایگلاس ترک می توانید مشورت های لازم را با مشاورین نف دکور داشته باشید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

کابینت هایگلاس ایرانی سفید مشکی

ورق های هایگلاس در نوع ایرانی نیز وجود دارد که نسبت به ورق های ترک دارای قیمت مناسب تری می باشند اما از نظر ظاهری شاید تفاوت چندانی نداشته باشند. در صورتی که برای کابینت آشپزخانه خود می خواهید از ورق هایگلاس ایرانی استفاده کنید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

جدیدترین مدل های کابینت های گلاس سفید مشکی

همه ی افراد به دنیال جدیدترین مدل های کابینت می باشند و می خواهند جدیدترین مدل را برای خود انتخاب کنند. شما می توانید تمامی مدل های کابینت آشپزخانه را در سایت نف دکور مشاهده کنید و پس از بررسی بهترین و جدیدترنی مدلی را که دوست دارید برای ساخت سفارش دهید.