طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا

کابینت های گلاس سفید چوبی

قیمت کابینت های گلاس سفید چوبی

یکی از مهم ترین سوالات در زمینه انتخاب کابینت آشپزخانه قیمت آن می باشد. شما می توانید محدوده قیمت انواع کابینت آشپزخانه را در لینک مورد نظر مشاهده کنید و مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. در صورتی که قصد خرید و یا دریافت مشاوره رایگان دارید می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و یا فرم مشاوره را پر کرده و منتظر تماس مشاورین ما باشید.

طراحی کابینت های گلاس سفید چوبی

این روزها همه به دنبال دکوراسیون های خاص برای خانه خود هستند. یکی از مهم ترین بخش هایی که تاثیر مستقیمی بر ظاهر خانه دارد، آشپزخانه می باشد. اگر به دنبال طراحی کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید چوبی می باشید می توانید طراحی آن را به بهترین کابینت سازی در تهران یعنی نف دکور بسپارید.

کابینت های گلاس سفید و چوب

کابینت های های گلاس در طرح ها و رنگ های متنوعی به بازار عرضه شده اند که یک مدل از آن ها سفید و چوب می باشد که اتفاقا در ایران طرفداران بسیار زیادی نیز دارد. اگر می خواهید یک آشپزخانه خنثی داشته باشید می توانید از کابینت های گلاس سفید چوب استفاده کنید.

کابینت های گلاس سفید با طرح چوب

طرح چوبی در ایران بسیار مورد استفاده قرار می گیرد شاید دلیل این امر این است که ظاهر خانه را بسیار مرتب نشان می دهد و هیچ گاه از مد نمی افتد. برای سفارش کابینت های گلاس می توانید همین حالا با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.