طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا
طراحی کابینت آشپزخانه سه بعدی رایگان

يكي از نکات بسیار مهم در زمان خرید و سفارش کابینت آشپزخانه، شکل و شمایل طراحی کابینت آشپزخانه در تهران یا هر شهری که ساکن آن هستید می باشد. کابینت ها در دنیای امروزه به بخش و قسمتی جدانشدنی از زندگی انسان جدا شده اند. کابینت ها که عموما در آشپزخانه ها قرار می گیرند، وظیفه نگهداری از وسایل و لوازم متعدد موجود در آشپزخانه ها را بر عهده دارند. در کابینت ها معمولا لوازم و وسایل مورد نیاز آشپزی مثل انواع ادویه جات، لوازم خانگی و یکسری وسایل دیگر نگهداری می شوند. برای این که بیشتر در مورد کابینت های آشپزخانه و به ویژه طراحی کابینت های آشپزخانه اطلاعات کسب کنید، در ادامه بحث هم همراه کابنیت سازی نف دکور بمانید تا با موضوعاتی مثل طراحی کابینت آشپزخانه جدید، طراحی کابینت آشپزخانه سه بعدی رایگان و… بیشتر آشنا شوید.

کسب اطلاعات بیشتر: بهترین کابینت سازی در رودهن

طراحی کابینت آشپزخانه جدید

بدون فوت وقت به سراغ بحث طراحی کابینت آشپزخانه جدید می رویم. امروزه کابینت ها معمولاً به صورت ترکیبی از دو یا سه رنگ ساخته می شوند و سعی می شود در این ترکیب نوع چوب و طرح نیز متفاوت باشد که آشپزخانه تم جذابی به خود بگیرد. جدیدترین مدلی که توسط مشتریان طرفداران زیادی دارد طراحی کابینت آشپزخانه بدون دستگیره است که برخی ترجیح می دهند به صورت پلکانی آن را سفارش دهند، در این صورت کابینت دیواری به صورت دو تکه ساخته می شود که بخش زیرین نسبت به بخش بالایی تو رفته تر است. طراحی کابینت های آشپزخانه جدید و امروزی همراه با نورمخفی و اجرای کناف یا سقف کاذب است. عده ای نیز در بخشی از کابینت آشپزخانه از آکواریوم ، دکوری و شومینه استفاده می کنند تا دیزاین شیک تری را به نمایش بگذارند. شما در زمان پرداخت قیمت طراحی کابینت آشپزخانه به سایت و گروه کابینت سازی معتبر نف دکور، دست بازی در بحث شکل و شمایل کابینت های خانه تان دارید. یکسری مزایای طراحی کابینت پیش از اجرای آن را در پایین با هم می بینیم.

مشاهده نمونه کار کابینت ام دی اف

 • طراحی کابینت آشپزخانه قبل از هر کاری به شما کمک می کند تا تصور اصولی از نحوه جانمایی تجهیزات و کابینت ها داشته باشید و همچنین به رنگ بندی مناسب برای آشپزخانه شما کمک خواهد کرد.
 • با توجه به قیمت های کنونی بازار که برای اجرای هر متر کابینت آشپزخانه نیاز است باید هزینه کرد، طراحی کابینت آشپزخانه ارزان، بسیار منطقی، و تا حدودی ناچیز خواهد بود.
 • داشتن طراحی مناسب از بسیاری از هزینه های اضافه و ناخواسته حین اجرای پروژه به شدت خواهد کاست.
 • طراحی کابینت بر جادار بودن و عملکرد آشپزخانه تأثیر می گذارد.
 • باعث صرفه جویی در فضا می شود.
 • سبب ایجاد هماهنگی بین آشپزخانه و سایر فضاهای خانه به خصوص پذیرایی و نشیمن می شود.
 • بهترین جانمایی ممکن را برای تجهیزات آشپزخانه فراهم می کند.
 • سبب کاهش هزینه های اجرایی ناخواسته می شود.
 • اجرای کار مطابق یه برنامه اصولی پیش خواهد رفت.
طراحی کابینت آشپزخانه سه بعدی رایگان

طراحی کابینت آشپزخانه سه بعدی رایگان

طراحی کابینت آشپزخانه در تهران

طراحی کابینت آشپزخانه در تهران به شکل های مختلف و متنوعی انجام می شود. این شکل و شمایل ها که با کمک طراحی کابینت آشپزخانه سه بعدی رایگان یا پولی صورت می گیرند معمولا یا به شکل مدرن هستند یا به شکل کلاسیک که تعریف هر کدام از آن ها در زیر آورده شده است.

طراحی کابینت های آشپزخانه مدرن

اگر به فکر طراحی کابینت مدرن هستید، باید به ویژگی هایی که سبک مدرن را میسازند توجه کنید. ویژگی های کابینت آشپزخانه مدرن عبارت اند از:

 • سادگی، از مهم ترین ویژگی های کابینت آشپزخانه مدرن است. حتی در انتخاب ابزار و یراق کابینت هم این موضوع اهمیت دارد.
 • اغلب کابینت های مدرن بلندتر از کابینتهای کلاسیک هستند و تا سقف امتداد دارند.
 • کابینتهای مدرن بدون دستگیره و یا با دستگیره های ساده طراحی میشوند.
 • برای باز و بسته شدن این نوع کابینت از دستگیره مخفی، فشاری و یا مگنتی استفاده میشود.
 • ظاهر کابینتهای مدرن یکپارچه است.
 • در نمونه هایی از طراحی کابینت مدرن به جز یک خط حد واصل بین کابینتها خطوط دیگری وجود ندارد.
 • کابینت های مدرن به دلیل سادگی خود، کار طراحی و ساخت را راحت تر میکنند در نتیجه قیمت کمتری نسبت به کابینت کلاسیک دارند.

کسب اطلاعات بیشتر: کابینت ام دی اف بهتره یا ممبران

طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک

برای این سبک از سه نوع جنس چوب، روکش ممبران و روکش چوب استفاده می‌شود. کابینت‌های کلاسیک معمولا برای آشپزخانه‌های با متراژ بالا پیشنهاد م‌شوند. در طراحی این نوع کابینت‌ها نقش و طرحهای زیادی به کار میرود. مهم‌ترین ویژگی‌هایی که می‌توان برای طراحی کابینت آشپزخانه به سبک کلاسیک برشمرد، عبارت‌اند از:‌

 • در طراحی آن‌ها از ویژگی‌های معماری یونان و روم باستان الهام گرفته میشود.
 • منبت ‌کاری و کنده‌ کاری برای ایجاد تزئینات ظاهری در سطح کابینت‌های کلاسیک رایج است.
 • در قسمت بالای کابینت‌ها از طراحی مشابه تاج استفاده می‌شود.
 • دستگیره‌های کابینت کلاسیک به صورت حکاکی شده از جنس چوب یا فلز طراحی می‌شوند.
 • در رنگ‌آمیزی این کابینت‌ها از رنگ‌های خنثی مانند سفید، کرم و قهوه‌ای استفاده می‌شود.
 • کابینت‌های کلاسیک با عمق و ارتفاع بالا تولید می‌شوند و وسایل زیادی در آن‌ها جای می‌گیرد.
 • کانترهای سنگی گران قیمت از جنس گرانیک و مرمر برای این دسته از کابینت‌ها استفاده می‌شود.
 • برای زیبایی هر چه بیشتر در این مدل طراحی حتما ویترین هم به‌کار می‌رود.
 • قیمت تمام‌شده کابینت‌های کلاسیک معمولا بالاست.

طراحی کابینت آشپزخانه سه بعدی رایگان

بهتر است پیش از این که ببینیم طراحی کابینت آشپزخانه چند روز طول می کشد، با طراحی سه بعدی کابینت های آشپزخانه آشنا شویم. مزیت اصلی طراحی کابینت آشپزخانه سه بعدی رایگان این است که شما قبل از اقدام به سفارش خرید میتوانید بطور کامل طرح نهایی کابینت آشپزخانه خودتان را از جهات مختلف بررسی کنید و با اطمینان خاطر از طرح و رنگ کابینت مورد نظرتان سفارش خود را نهایی کنید. شما با طراحی کابینت آشپزخانه سه بعدی میتوانید نحوه‌ی قرار گیری هر یک از وسایل مهم آشپزخانه مانند یخچال، گاز و سینک ظرفشویی که به مثلث آشپزخانه معروف هستند را خودتان به بهترین شکل ممکن انتخاب کنید و آشپزخانه خود را طبق دکوراسیون داخلی خانه

خود بچینید. همچنین با طراحی سه بعدی کابینت می‌توانید از تمام فضای آشپزخانه خود بیشترین استفاده را ببرید و با جایگذاری صحیح هر یک از وسایل، چیدمان درستی در آشپزخانه خود داشته باشید.

کسب اطلاعات بیشتر: مشاهده جدیدترین مدل های کابینت ام دی اف

طراحی کابینت آشپزخانه سه بعدی رایگان

طراحی کابینت آشپزخانه سه بعدی رایگان

طراحی کابینت آشپزخانه چند روز طول می کشد؟

ساخت هر نوع کابینت در دو فرایند اصلی، ساخت و نصب کابینت صورت می گیرد. از زمان ثبت سفارش کابینت مورد نظر شما و طراحی کابینت آشپرخانه ارزان، زمان ساخت و نصب کابینت محاسبه می شود. مسلما اگر شما کابینت ها را برای منزل نوساز بخواهید، مراحل جداسازی کابینت های قدیمی و تعمیرات آشپزخانه حذف خواهد شد. و کابینت های مورد نظر شما در کمترین زمان ممکن ساخته و نصب خواهند شد.

اما اگر قصد تعویض و یا تعمیر کابینت های قدیمی خود را دارید به شما پیشنهاد می کنیم که به یک مجموعه تولیدی و خدماتی مانند مجموعه نف دکور مراجعه نمایید. متخصصان و طراحان مجموعه نف دکور پس از بازدید و در نظر گرفتن عوامل مختلف، زمان ساخت و نصب کابینت را برای آشپزخانه شما به طور دقیق محاسبه خواهند کرد.

مهم ترین نکته در زمانی که طراحان محاسبه مدت زمانی که ساخت و نصب کابینت طول می کشد را انجام می دهند، نوع کابینت انتخابی مشتریان است. به عنوان مثال، در پاسخ به این سوال که طراحی کابینت آشپزخانه چند روز طول می کشد، باید گفت که جواب این سوال برای کابینت ام دی اف با کابینت ممبران متفاوت است.

طراحی کابینت آشپزخانه ارزان

البته لازم است این موضوع را بیان کنیم که در بحث انتخاب و سفارش کابینت آشپزخانه، تنها بر این موضوع تمرکز نکنید که از طراحی کابینت آشپزخانه ارزان قیمت استفاده کنید، زیرا این بحث هم وجود دارد که اگر کابینت های شما به علت زیادی ارزان بودن کیفیت خوبی نداشته باشد، آشپزخانه تان هیچ گاه شکل و شمایل خوبی نخواهد گرفت و کابینت ها در آشپزخانه تان جلوه خوب و زیبایی به خود نخواهند گرفت. نکات و مسائل مختلفی بر قیمت طراحی کابینت آشپزخانه تاثیر گذارند که یکسری از آن ها را در زیر می بینیم.

متریال و جنس کابینت دیواری آشپزخانه: قیمت کابینت آشپزخانه ارتباط مستقیم با کیفیت و جنس کابینت دارد. هر کدام از متریال ‌های متفاوت که در طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه به کار می روند مثل چوب، MDF، هایگلاس، سنگ گرانیت یا مرمر، وینیل و شیشه و فلز و… قیمت متفاوتی دارند.

 متراژ و اندازه کابینت آشپزخانه: یکی از موارد مهمی که در قیمت ساخت کابینت آشپزخانه تاثیر می‌گذارد ابعاد و متراژ فضای آشپزخانه است.

ابزار و تجهیزات موردنیاز: تعداد اتصالات و ابزار یراق در طراحی کابینت اعم از قفسه بندی، مکانیزم‌های باز و بسته شدن کشوها و درهای کابینت، لولاها، دستگیره‌ها، ریل‌ها، مگنت‌ها وجود جک‌های کابینت و سینک ظرفشویی و … در قیمت نهایی کار موثر اند.

صفحه‌ی روی کابینت: این که صفحه روی کابینت از چه جنسی باشد هم در قیمت کابینت آشپزخانه اثر می گذارد.

کسب اطلاعات بیشتر: کابینت ام دی اف بهتره یا های گلاس

طراحی کابینت آشپزخانه سه بعدی رایگان

طراحی کابینت آشپزخانه سه بعدی رایگان

قیمت طراحی کابینت آشپزخانه

در طول مقاله سعی شد تا با بیان مطالبی مثل طراحی کابینت آشپزخانه ارزان، این که طراحی کابینت آشپزخانه چقدر طول می کشد و… به اطلاعات شما عزیزی که به دنبال سفارش کابینت آشپزخانه هستید، کمی افزوده شود. اما در مورد قیمت کابینت آشپزخانه باید گفت که چه چیزی احتمالاً می تواند بر کل پروژه شما مانند بودجه حاکم باشد؟ این یک عامل بر هر چیز دیگری در پروژه حاکم است. از همین رو در صورتی که می خواهید از قیمت طراحی و اجرای انواع کابینت های آشپزخانه مطلع شوید، به شما توصیه می شود که سری به سایت نف دکور که یکی از بهترین سایت ها و شرکت های حوزه طراحی و تولید کابینت در تهران می باشد مراجعه نمایید.

ارسال یک نظر