طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی

تماس با ما
6882330 0912

تهران فلکه دوم تهرانپارس
خیابان مهران سجده ای شمالی کوچه 178

مشاوره رایگان
شنبه تا پنج شنبه - 12 ظهر تا 5 عصر

بالا
کابینت سازی در رودهن

آیا شمایی که به دنبال کابینت سازی در رودهن هستید، جایی را می شناسید؟. در صورتی که میشناسید ادامه مقاله را بخوانید تا با ویژگی های یک کابینت سازی خوب آشنا شوید و اگر هم که نمی شناسید بیاید تا با یکی از بهترین کابینت سازی ها در استان تهران و رودهن بیشتر آشنا شوید. کابینت ها در زندگی شهری امروزه به بخشی جدا نشدنی از آشپزخانه ها و حتی بخش های دیگر خانه ها تبدیل شده اند. دلیل این موضوع هم این بحث می باشد که با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژي، تعداد وسایل خانه ها دائم بیشتر و بیشتر شده است و به موازات آن برای نگهداری از این وسایل هم نیاز به فضای بیشتری لازم شده است به همین دلیل لازم است که در مورد انواع کابینت آشپزخانه اطلاعاتی داشته باشید. برای این که بیشتر در مورد مباحثی مثل طراحی کابینت در رودهن، نصب کابینت در رودهن، قیمت کابینت در رودهن و… بدانید، در ادامه بحث کابینت سازی در رودهن هم همراه نف دکور بمانید.

کابینت سازی در رودهن

رودهن، شهری در شهرستان دماوند از توابع استان تهران است که در ۳۰ کیلومتری شرق تهران قرار دارد. رودهن از شمال با شهرستان آمل، از شرق با دماوند، از غرب با شهرستان پردیس و از جنوب با ورامین و پاکدشت همسایه است. بومهن یک شهر شهر ۴۰ هزاری است که به گفته رئیس شورای شهر بومهن، رودهن که بعد از بومهن قرار گرفته ‌است، محل تلاقی مردم ترک ‌زبان و مازنی زبان است. در میان این 40 هزار نفر افراد هم تعداد زیادی وجود دارند که به دنبال کابینت سازی در رودهن هستند تا برای خانه شان کابینت جدید تهیه و نصب نمایند. برای فهمیدن قیمت کابینت در رودهن و سفارش کابینت، می توانید به سایت نف دکور مراجعه نمایید.

مشاهده نمونه کار کابینت ام دی اف

اما نمی توان در مورد کابینت سازی در رودهن صحبت کرد، اما اشاره ای به تعریف آشپزخانه و کابینت نداشت. آشپزخانه اگر مهم‌ترین بخش یک خانه نباشد اما حداقل به عنوان یکی از مهم ‌ترین بخشهای آن به شمار میرود. آشپزخانه در واقع مانند یک کارگاهی عمل میکند که عمده فعالیت‌های اعضای یک خانه در آن صورت میگیرد. بنابراین نیازمند فضای مناسب به منظور نگهداری وسایل و لوازم مختلف از ظروف مختلف گرفته تا مواد غذایی و ادویه‌ جات میباشد، که این فضا به کمک کابینت نصب کابینت در رودهن، فراهم می شود. در قسمت پایینی روش کار کلی کابینت سازی در رودهن یا هر جای دیگری از ایران را با هم می بینیم.

کابینت سازی در رودهن

کابینت سازی در رودهن

1- روش کار کابینت سازی در رودهن به این صورت است که ابتدا مشتری مراجعه می کند و اندازه ها و ابعاد گرفته می شود.

2- در قدم بعد قیمت کابینت در رودهن برآورد می شوند و اگر با توجه به بودجه مشتری با آن موافقت کرد، طراحی کابینت در رودهن شروع می شود.

3- در مرحله بعد طرح های زده شده به مشتری نشان داده می شود و پس از اعمال اصلاحات و نظرات قرارداد منعقد می شود.

4- بر طبق قرارداد کابینت سازی در رودهن یا هر جای دیگری روال این گونه است که یک مقدار از هزینه کار در اول کار، یک مقدار در میانه، و تسویه حساب را در انتهای کار انجام می شود.

5- مدت زمان انجام ساخت کابینت توسط کابینت سازی در رودهن تقریبا یک هفته زمان می برد. برای مثال می توان یک روز را به خرید و آماده سازی چوب و وسایل مورد نیاز اختصاص داد. یک روز را به برش و یک روز را به ساخت آن ها پرداخت. در آخر یک روز نیز برای نصب کابینت در رودهن وقت سپری کرد. در زیر این بخش هم یکسری از ویژگی های یک کابینت سازی در رودهن خوب را با هم می بینیم.

کسب اطلاعات بیشتر: مزایا و معایب کابینت پلی اورتان

خوب می‌دانیم که هر کسی مهارت کافی را برای ساخت کابینت ندارد. پس اگر قصد مراجعه کابینت سازی دارید، نصاب کابینت و یا کابینت سازی در رودهن خود را با دقت انتخاب کنید. خدماتی که یک کابینت ساز حرفه ای ارائه می ‌کند شامل موارد زیر می‌شود:

  • ساخت انواع کابینت آشپزخانه از جمله ساخت کابینت ام دی اف، کابینت های‌ گلاس، مدرن، کابینت کلاسیک، چوبی، کابینت ممبران، فلزی و… .
  • نورپردازی کابینت آشپزخانه، کنترلی کردن هود آشپزخانه و چراغ‌های زیر کابینت.
  • کابینت سازی در رودهن و نصب کابینت با روکش‌های متنوع چوبی، ام دی اف و … .
  • انجام کار طراحی کابینت در رودهن و نشان دادن طراحی های مختلف کابینت به شما.
  • ساختن باکس دکور، باکس نور و ساخت کمد دیواری.
  • نصب انواع کابینت بعد از مراحل ساخت و همچنین نصب یراق آلات و اکسسوری مربوطه.

طراحی کابینت در رودهن

حال بیاید در این بخش از بحث کابینت سازی در رودهن، کمی هم درباره طراحی کابینت در رودهن صحبت کنیم. ساخت و طراحی کابینت آشپزخانه کاری تخصصی است که توسط طراح کابینت باتجربه انجام می‌ شود. آنچه که هنگام طراحی کابینت آشپزخانه مطرح است، استفاده حداکثری از فضای آشپزخانه، قیمت كابينت در رودهن مناسب و کیفیت بالای متریال هنگام طراحی است. طراحی کابینت در رودهن به شکل‌های مختلفی وجود دارد، مثلا هر چند سال یک بار مد و ترندها دستخوش تغییرات میشود.

به طور کلی اما در مورد کابینت سازی در رودهن این را باید بدانید که روند طراحی کابینت در رودهن، به دو قسمت تقسیم ميشود.

 مرحله اول طراحی كابينت در رودهن و ساخت کابینت، شامل‌ تهیه بهترین مواد اولیه برای ساخت قسمت‌ های مختلف یک کابینت بر اساس جنس آن (چوب، فلز …) است.

مرحله دوم طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه شامل رعايت استانداردهای ساخت کابینت آشپزخانه بر اساس مقیاس‌های استاندارد و محلی که قرار است کابینت در آنجا نصب شود.

مشاهده نمونه کار کابینت های گلاس

کابینت سازی در رودهن

کابینت سازی در رودهن

نصب کابینت در رودهن

پیش از سفارش از کابینت سازی در رودهن و نصب كابينت در رودهن، خوب است كه با انواع مختلف کابینت‌ ها از نظر محل نصب آشنا شوید. از این نظر، کابینت ‌ها به دو دسته تقسیم می‌شود:

 کابینت های زمینی، که روی زمین قرار میگیرند. در کابینت سازی در رودهن ارتفاع این کابینت‌ها طبق استانداردهای این حرفه از 90 سانتی‌متر، و عرض آنها از ۶۰ سانتی‌متر بیشتر نمیشود.

 کابینت‌ هاي دیواری، که به دلیل استفاده بهتر از فضا، این روزها در تمام منازل دیده ميشود. این کابینت‌ها در ردیف بالا و به دیوار متصل ميشود و لبه پایینی آنها حدود ۱۶۰ سانتی ‌متر از کف آشپزخانه فاصله دارد. در کابینت سازی در رودهن نیز ارتفاع کابینت ‌های دیواری حدود 50 تا 60 سانتی ‌متر و عرض آنها حدود ۳۵ سانتی‌ متر است.

قیمت کابینت در رودهن

در مورد مبنای ارزش گذاری و قیمت کابینت در رودهن تردیدهایی وجود دارد و بسیاری از مشتری ها نمی دانند قیمت کابینت آشپزخانه چگونه محاسبه می شود. قیمت کابینت ها بالا و پایین دارد. برخی از کابینت سازان هزینه ها را اندکی معقولانه تر در نظر می گیرند اما اگر قیمت هر متر کابینت را ندانید گاهی با قیمت های کابینت سازی در رودهن غیر منصفانه نیز روبرو می شوید. این نکته را پیش از نصب کابینت در رودهن، یا طراحی کابینت در رودهن باید بدانید که این مشکل فقط در مورد قیمت کابینت ام دی اف نیست بلکه در مورد قیمت دیگر متریال ها نیز شبهاتی وجود دارد. قیمت کابینت فلزی، قیمت کابینت هایگلاس، ملامینه و. نیز دارای نوساناتی هستند که البته علت مشخصی دارد، ولی گاهی موقع سفارش، کمی گیج می شویم.  به همین دلیل به شما توصیه می شود که برای اطلاع از قیمت کابینت در رودهن یا هر شهری دیگری، به سایت نف دکور که یکی از بهترین سایت ها و گروه های فعال در حوزه کابینت سازی در رودهن و استان و شهر تهران می باشد مراجعه نمایید.

ارسال یک نظر